Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kisfiam pelenkázás...

9 hós kisfiam pelenkázás közben mindig a kukiját cibálja. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
nagyon tépi,de szó szerint megmarkolja és tépi,nem hiszem el hogy nem fáj neki.Tegnap már egy kicsit a bör meg is karmolódott a kuki alatt.próbálom elterelni a figyelmét róla mással, de az esetek többségében csak a kukitépésnél marad.Valamelyik nap már egy kicsit rácsaptam a kezére, de nem hatotta ez sem meg túlzottan!Ötletek?
2010. júl. 5. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy :) felfedezi magat. Enyem is ezt csinalja mar reg. Azert figyeld hogy nehogy nagyon erosen csinalja, de hagyd.
2010. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
..hát ez az,hogy nagyon durván csinálja, nem "csak" markolássza, hanem mondom tépi erősen.Az tuti, hogy nekem fáj nézni!félek hogy megsérül a golyszlija, meg a kukija.
2010. júl. 5. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni, hogy finomabban bánjon a kukijával, de ne akard leszoktatni! A kislányok is fogdossák a puncijukat. Ez teljesen természetes és normális dolog!
2010. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
8:58-as (második) Nem vagy egy kicsit paraszt?
2010. júl. 5. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fájna neki, akkor sírna :)) Hagyd, hogy csinálja, csupán a testével ismerkedik! Hidd el, nekünk sokszor jobban fájnak bizonyos dolgok, mint a gyerekeinknek, mert féltjük őket :)))
2010. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az idióta második. Az a baj, hogy apád annak idején nem kiverte!. Paraszt!
2010. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még helyesen írni sem tud....
2010. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Enyém is csinálja, de engem inkább azért zavar mert kakis vagy krémes lesz a keze, utána pedig a szájába veszi azt...

Én ilyenkor megpróbálok valami érdekeset a kezébe adni, ez általában lefoglalja.

2010. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!