Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam holnap lesz 8 honapos...

Kisfiam holnap lesz 8 honapos es egy hete kiabal sir hisztizik hatra dobja magat. Ez normalis ebbe a korba? Remelem elmulik hamar

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Nem a fogzás miatt van? Az én fiamat borzalmasan megviselte akkor viselkedett így. Még biztosan nincs köze a hisztihez és a dackorszakhoz... Sztem
2019. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az enyém is 8 hónaposan kezdte ezt a vergődést, ha nem akkor tettem agyba például amikor ő akarta. Teljes testtel feszített és rugdosta a matracot maga alatt, két kézzel meg csapkodott. 10 honaposan ha nem akart lefeküdni, addig ácsorgott és ordított, amíg ki nem vettem a kiságyból. Igen, mondtak hogy hagyjam, mert “majd erősödik a tüdeje” meg hogy meg kell tanulnia stb, így egyetlenegy alkalommal hagytam, 40 percig ordított megállás nélkül, majd bementem hozza, és szanaszét hányta a kisagyat és körben mindent, és rázta a rácsot végig. Ez volt az első és utolsó hogy másra hallgattam, tisztába tettem és egy percen belül aludt mint a kisangyal.

Négy éves koráig vert izzadtam a hisztikkel, másfél-két évesen a betonba verte a fejet ha a sétán visszafordultunk és ő menni akart volna tovább, most 10 éves, és a mai napig képes hisztiket lenyomni, bár már legalább nem uti magát:))

Szerintem egyszerűen van, aki ennyire akaratos típus már ilyen picinek is. Meg lehetne nyilván törni, de azt nem akartam soha.

2019. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!