Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat rábíznátok...

3 hónapos babátokat rábíznátok másra 3 nap 2 éjszakára csak azért, hogy szokja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem vagytok betegek, nem kell elutazni, nincs semmi olyan dolgotok, csak hogy szokja.
2010. júl. 1. 22:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ki tette fel neked ezt a kérdést vagy hogy jutott eszedbe?

Én akkor is tiszta ideg vagyok, amikor elmegyünk váaárolni és 2 órát anyósom vigyáz a 3,5 hós fiamra. bele is pusztulnék, ha 3 napra kéne otthagynom.

2010. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem.3 hónaposan ezt még túl korai elkezdeni.Még fel sem fogja szegény,hogy mi történik,csak annyit,hogy nem avgy vele.
2010. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
én is belepusztulnék, ha másra kellene hagyjam, bár pár órára, míg vizsgáztam, anyám és anyósom is vigyázott már rá. Ha ott vagyok, akárki kézbe veheti, átviheti a szomszédba, stb. De máshol nem akarom altatni, csak akkor, ha én is ott vagyok. Magamnak szültem, vagy mi...
2010. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nem, olyankor még nincs itt az ideje
2010. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
09.34! Azért a kérdésbe már nem kell belekötni, végül is nem azt kérdezte, hogy kikötnétek e egy fára a gyereketeket! Érdekli és?? Én nem hagytam még 3 napra a gyerekem (4 hónapos)de ha valaki megtenné nem az én dolgom és el sem ítélném! Utálom, hogy megint jönnek az ÚRISTEN, HOGY JUT VALAKINEK ILYEN SZÖRNYŰSÉG az eszébe kommentek! Van aki így szoktatja és van aki nem így csinálja na és akkor mi van, nem mindegy neked miért kérdezi?
2010. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm csinálta/csinálja így. Róla csak annyit kell tudni, hogy közölte velem, hogy ezt "így KELL csinálni, határozottan így a helyes." Én nem értek vele egyet, de miután ő ezt így kijelentette nem álltam le vitázni. De elgondolkodtam, hogy lehet, hogy más is úgy gondolja, mint ő és én vagyok a kakukktojás?
2010. júl. 2. 11:53
 27/28 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat! Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :-)
2010. júl. 2. 12:06
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is buta az ismerősöd.Egyszer hagytuk az anyósomra,mert orvoshoz mentem ,a párom előbb ért haza a munkából,de nem győzte a tápszert csinálni neki,annyira éhes volt a drágánk.

Nem tudjuk mi történt egész nap mert mert a mama úgy elszaladt mintha puskából lőtték volna ki:_),szerintem egész nap fogta ,mert úgy nem sírt.Azóta mindenhová visszük magunkkal.Majd az oviban szokja hogy nincs vele az anyukája addig minek?

2010. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!