Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat rábíznátok...

3 hónapos babátokat rábíznátok másra 3 nap 2 éjszakára csak azért, hogy szokja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem vagytok betegek, nem kell elutazni, nincs semmi olyan dolgotok, csak hogy szokja.
2010. júl. 1. 22:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy szokja, napi pár óra is elég, hogy lássa és megbizzon egy emberben. Max 1 éjszakára hagytam ott anyunál a babámat ennyi idős korában, amit azt jelentette, hogy ő fürdette, ott aludt, majd reggel már velünk ébredt. Pláne mert szopott is, nem is értem, honnan jön az ötlet, pedig én elég liberálisan hagytam már ott a babámat a nagyiknál.
2010. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Igen, pl. nagymamára, ha nem szoptak volna ennyi idős korukban. De szoptak. Ezért mentünk együtt és igy is szokták az új helyet. Olyankor mama többet felügylet rájuk, lehetőleg vele voltak (aki épp kicsi volt...). Nagyon hasznos bizony ám.
2010. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Semmiképpem sem!!!
2010. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem tennem!

Apukajaval eddig 3 alkalommal volt egyedul hagyva a lanyom.

1.nem meg csak 1-2 hetes volt es kb 2 orat voltam tavol, de hazafele mar sirtam.El kellett intznem az anyakonyvi dolgait (kulfoldon elunk es mashogy mukodik az egesz).

2. es 3. alkalommal pedig setalni mentek 1-1 orara amig takaritottam.Alig vartam hogy hazajojjenek :)

Mas is felveszi es jatszik Vele, de nem hagyom meg senkire.

4.5 honapos szepseg anyukaja

2010. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

NEM!!!!!!

Eszembe sem jutna.

2010. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Annyi lemaradt,hogy biztosan nem pláne,hogy szoptato,.

A lányom 2,5 éves,de még éjjelre nem volt nélkülünk.

2010. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

ááá, még nem. nálam egyébként a 2 éjjel-3 nap már nem szoktatást jelent!!

szoktatom én is a nagyihoz, de csak1-2 órát van vele és egyelőre még nálunk (saját helyén!).

már el tudok menni bevásárolni, vagy ügyet intézni 1-1 órára, következő szopira mindig hazaérek.


ennyi időre nem is tudom hány ÉVESEN hagynám mondjuk a nagyira( anyósom, anyukám sajna messze lakik), másra semmiképp. lehet, hogy csak 2-3 éves korára.

addig max 1 éjszaka, de inkább nappal (reggel visszük, este hozzuk) hagynám ott.

pláne, ha ok sincs.

2010. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy szokja nem, de ha el kell mennem és nem vihetem akkor hagynám. Az én kislányom 4 hónapos és volt már a mamánál 1-1 napot de 3 napra még nem adnám sehova, vagyis most így gondolom!
2010. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem! Pláne nem azért, hogy szokja. Különben is szopizik még. Egyébként is képtelen lennék rá, hogy ennyi időre ne lássam. Pár óra még esetleg belefér, ha van olyan dolgod, hogy nem tudod magaddal vinni.
2010. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna! És milyen hülye duma ez, "hogy szokja"??? Szegény gyerek! :(
2010. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!