Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat rábíznátok...

3 hónapos babátokat rábíznátok másra 3 nap 2 éjszakára csak azért, hogy szokja?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem vagytok betegek, nem kell elutazni, nincs semmi olyan dolgotok, csak hogy szokja.
2010. júl. 1. 22:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
NEM!Ha nincs semmi indok,biztos,h nem.Hiszen magadnak szülted,nem?
2010. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Jaj, dehogy! Pedig nem vagyok az a típus, aki magára köti a gyerekét, 1-2 órára volt már a nagyszülőkre is hagyva (2,5 hónapos), de az ilyesmi teljesen felesleges!
2010. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%

Én sem, semmi esetre sem. Az enyém 1 éves, de még most sem.

De annyira nem is értem a kérdést? Minek kell, hogy szokja? Mit szokjon? Hogy nem vagy vele? Miért? Egy ekkora babának az anyukájára (meg az apukájára) van a legnagyobb szüksége!

2010. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
SOHA!!
2010. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem!

Más nem ismeri annyira minden szokását mint mi,majd ha nagyobb lesz akkor persze.

De ő még nem fogJa fel úgy a dolgokat,szóval "hiába" nem vagy ott vele...

2010. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nyugi emberek! nem magam miatt tettem fel a kérdést! :-)
2010. júl. 1. 22:49
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy!!! Másfél évesek a lányaim,de ennyi időre még most sem hagynám másra Őket! Van olyan,hogy néhány órára a nagymama vigyáz rájuk,de ennyi.
2010. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Éjszakára egyáltalán nem hagynám ott még most sem, hogy már 10 hónapos a babám. Nappalra néhány óra a mamánál, már volt olyan, hogy szinte egésznap ott volt, de ő imád is ott lenni, és tudom, hogy jó helyen van. Fokozatosan kell csinálni, nem elsőre 3 napot kell külön lennie, főleg ilyen picibabának ahhoz, hogy megszokja, hogy másnál van.De ha pár órát már volt is ott ahová vinni akarod, azért 3nap 2 éjszaka rengeteg idő neki, hogy külön legyen tőled! Szerintem ő ebből kb. annyit érzékelne, hogy magárahagytad.
2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

semmi esetre se!!!!

ráér megszokni h nem vagyok vele amikor ovis lesz


a majdnem 3 éves fiam. max 3 éjszakát volt nélkülem, akkor is a nagyi aludt nálunk, mert mi esküvőre mentünk

2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most olvasom, hogy nem te akarod ezt, de a lényeg változatlan.
2010. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!