Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha így öltöztetem a kislányomat a keresztelőjén?

Figyelt kérdés
Minden fehér lenne.Egy nadrág, felső, és egy pelerin.És csak zoknicskát adnák rá, cipőt nem.Vagy szoknya illene?
2010. júl. 1. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba?
2010. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már csak azért kérdem,mert egy újszülöttre nem gáz,de egy 6 hós babára már adnék cipőt.
2010. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 hónapos :)
2010. júl. 1. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!
2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg, és sapka kell?
2010. júl. 1. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk télen volt,én bent a teremben a sapkát levettem róla.3 hós volt.Jó úgy,ahogy öltöztetni akarod.
2010. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyira tüneményes ruhácskákat lehet kapni olcsón, akár turiban (főleg angol turiban), akár Teszveszen, Vaterán. Én biztos nem tudnám megállni, hogy ne valami szép kis rucit adjak rá...

Egyébként biztos aranyos és szép az is, amit Te kitaláltál neki.

2010. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! Egyébként sincs megkötve, hogy miben "kell" lennie a babának a keresztelőn! Úgy öltözteted, ahogy neked tetszik, az a fontos, hogy ünneplő legyen. Még külön keresztelő ruhára sincs szükség kimondottan! Hogy kell-e a sapka, a templomhőmérsékletétől is függ. A miénk elég vastag falú, így nyáron is nehezen melegszik, így oda adnék rá sapkát, főleg amiatt, mert ugye vizes lesz a haja :)
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Először szoknyácskát akartam, de nem találtam olyat, ami tetszett volna.Pontosabban csak egyet találtam, és az nem tetszett:)Holnap még egy bababoltba megnézem, ha ott sincs, akkor marad ez a kis nacis verzió.Vasárnap lesz a keresztelő, már nincs időm keresgélni:(Viszont a nadrág is csinos, mert csipke az alja, a pelerinnek is ilyen selyemszerű fodros a széle, szóval az összhatás az ünnepélyes.

2010. júl. 1. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is nemsokára lesz a keresztelő. Én vettem egy fehér kisruhát akciósan. Cipőcskét adok rá, de még az sem biztos, mert olyan hosszú a szoknya alja, hogy a talpáig ér. Sapit tuti nem adok rá, csak egy kis babahajpántot, kisvirággal.

8 hónapos

2010. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!