Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem büfizik a babám, csak...

Nem büfizik a babám, csak bukik. Másfél hetes. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Evés után, mikor büfiztetünk, semmi nem jön ki a Babánkból, csak rögtön elalszik, mélyalvásba kerül, és amikor letesszük, rögtön felébred szegénykénk, mert feljön tej. Nem is egyszer hanem többször is. Kicsit aggódunk, mert még csak másfél hetes a Baba, és állandóan azon aggódunk, hogy félrenyeli a felbukott tejet. Segítsetek, kérlek, ki mit tud tanácsolni!
2010. júl. 1. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Ha nem tettük le (mert azt tanácsolták, hogy mindenképpen büfizzen, de nem tette) akkor ölben aludt, ami nem túl jó ugyebár.

Megpróbáltuk büfiztetni, aztán ooldalt fektettük, hogy ne fulladhasson meg, ez lett nálunk a megoldás.

2010. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evés közben is állj meg büfiztetni,mert azt bukja vissza,amit a lenyelt levegőre eszik rá.
2010. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még nekünk azt tanácsolták a többszöri(120at eszik,és harmincanként állunk meg)büfi mellé,hogy mielőtt leteszem,minimum 10-15 percig tartsam függőlegesen,még ha nem is büfizik,mert akkor is jöhet fel levegő ha nem halljuk,plusz addig is ülepszik a kajcsi.
2010. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fektesd az oldalára! Én kitámasztottam úgy, a takaróját összegurgattam a háta mögé. Így nem tud visszagurulni és így valóban kijön a felesleg ha ki kell jönnie, + mi még az első 6 hónapban használtunk légzésfigyelőt is(kölcsönöztük), valahányszor lefektettem mindig bekapcsoltam és így azért nyugodtak lehettünk.
2010. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nálunk is ez van 2 hetes kora óta, most 4 hósak vagyunk. Állandóan vissza bukja a tejet, ha büfizik, ha nem. Az oldalán altasd mindenféleképpen, hogy ne fulladjon bele a tejbe. Az egyém sokszor félre is nyel mikor bukik. Próbáld meg neki a nutritont a tejcsibe keverni, ez egy sűrítő anyag a tejbe kell keverni és olyan sűrű lesz tőle a tejcsi, hogy nem fog neki vissza jönni. Nekünk nagyon jó volt. De mivel már nincs annyi tejem hogy tudnánk használni így a tápszerünk sűrű a Bebától a HA/AR , ami egy antirefluxos tápszer és eleve sűrűbb mint más táp. Ez is jó elvileg. Bár nekünk nem .
2010. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!