Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a kisfiamnak megy a...

Anyukák a kisfiamnak megy a hasa. Voltunk dokinál semmi baja. A foga miatt van. De annyira piros már a popsija h ordít amikor leveszem meg törölni már alíg tudom és kenni is. Vkinek vmi ötlet? Nállatok történt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom már szegényt de egyzserűen nincs semmi ötletem h mivel tudnám minél előbb helyre hozni. sudokrémmel kenem, ma már majdnem egész déelőtt pelus nélkül szaladgált..de a helyzet változatlan.Most alszik mert éjszaka se sokat aludt.Gondolom iszonyűan fáj neii meg a pisi is bíztos csípi szegénykémnek..Minden ötlet, tapasztalat érdekel!
2010. jún. 30. 13:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek a sok jó tanácsot!További szép napot és jó babázást!bízom benne h hamar túl leszünk rajta és nem fog addig tartani amíg kibújik az összes szemfogunk-mert most az jön!
2010. jún. 30. 14:59
 12/13 anonim ***** válasza:

szia, mosd le a fenekét vízzel, amikor kakil, ne törlőkendővel, mett az szátszedi neki.

nekünk a bőrgyógyász fehér rázókeveréket írt, az nagyon hamar helyrerakta, pedig véresre felmarta neki.

neogranormon, sudokrém erre nem jó sztem. legalábbis nekünk nem vált be. utána meg amikor helyrejött, unguentum infantum nevű popsikenőcsöt használtunk, a mai napig, a többi nem jó.

18 hós a kislányom.

2010. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

NEkünk is pont most volt ez, fogzás miatt. Amit én tettem: Bonolact és normaflore a hasmenés ellen, meg hasfogó gyümölcs (banán).

A fenékre: meg kell törölni alaposan, vagy vizzel lemosni. Én utána ezt tettem: Aloe First sprax (üvöltött tőle, felvettem, nyugtattam, amig megszáradt rajta), utána Bioptron lámpával nyomtm 3-4 percig oda, utána Canesten (nőknek való hüvelygombára), Sudocrem felváltva, egyszer ez, egyszer az.

Két nap alatt rendbejött, mikor ezt elkezdtem, addigra húsig véres volt a feneke már szegénynek, aludni is alig tudott.

2010. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!