Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a kisfiamnak megy a...

Anyukák a kisfiamnak megy a hasa. Voltunk dokinál semmi baja. A foga miatt van. De annyira piros már a popsija h ordít amikor leveszem meg törölni már alíg tudom és kenni is. Vkinek vmi ötlet? Nállatok történt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom már szegényt de egyzserűen nincs semmi ötletem h mivel tudnám minél előbb helyre hozni. sudokrémmel kenem, ma már majdnem egész déelőtt pelus nélkül szaladgált..de a helyzet változatlan.Most alszik mert éjszaka se sokat aludt.Gondolom iszonyűan fáj neii meg a pisi is bíztos csípi szegénykémnek..Minden ötlet, tapasztalat érdekel!
2010. jún. 30. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a sudocrem vált be egy darabig. AZtán a neogranormont kentem rá vastagon, végül a doktornő tanácsára klotrimazol hatóanyagú canestent kentünk rá. amikor már nem volt sebes (a neogranormon segített)
2010. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nkeünk vírusos hasmenéstől volt nagyon csúnyán kicsípve a popsija és neogranormont adtak rá a kórházba. Nagyon jó volt és segített helyrehoznzi, és hűsíti is a popsiját. Nekünk nagyon bevált. Én is sudokrémmel akartam a kórházba is de mondták hogy ilyenkor ez a jó!!!
2010. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sokat szellőztesd, és ami nekünk mindig segít: a dm sajátmárkás popsikrém. rohadt nehezen lehet kenni, de 3 óra múlva már sokkal szebb a popsija mindig.
2010. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sensitiv popsitörlő, vagy sima kamillás teába mártott vatta.

Nekem mindkét fiam eleve nem bírja az agyonajnározott sudocremet!

Neogranormon és koleszterines popsikence a bevált nálunk.

2010. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem vát be semmiylen krém (egyszer volt ilyen elhúzódó fogzásos híg széklet) a gyerekorvos ezt ajánlotta és elmúlt tőle:

[link]

Patikéban is lehet kapni.

2010. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a sok és gyors válaszokat.akkor meg próbálo a neogranormont mert az is van itthon..Hátha segít.

Kedves utolsó azt a port szivesen meg isszák a gyerekek...mert tudni kell az én fiam nem nagyon iszik meg smemit a vizen-tejen kivül

2010. jún. 30. 14:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt most nemrég egy hónapig szinte.

Sudocrem, szellőztetés, napi 2x fürdés (egy rendes esti + egy pancsolós popsimosós napközben) vált be, illetve a tejtermékeket amennyire tudtam mellőztem, mert csak rásegíetett a hasmenésre.

2010. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14:18-as vagyok, azt elfelejtettem,hogy egy üveg olyan rizs-sárgarépa levet is megivott az elmúlás előtt 2 nappal, lehet hogy az is jót tett.
2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegnap kezdődött nálunk is egy ilyen hasmenés.Egész este cserélgettem a pelusait,kenegettem egyszerű gyógyszertári popsi krémmel,de sajnos így is kicsípte egy picit.A pelust nappalra mellőzzük,ha törölni kellene a popsit,inkább lemosom langyos vízzel,éjszakára meg előkészítettem a vászon pelust,és készítem magam a nem alvásra.Egyszer nagyon csúnyán kicsípte a hasmenéses kaki a popóját,inkább virrasztok egész éjjel,de még egyszer nem hagyom szenvedni.
2010. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14:02

Belerakod a tejbe, seemi íze.

Én pépbe raktam, mert az enyém szopott, nem ivott tejet, tápszert.

2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!