Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a játszótérről haza kellett jönnetek hiszti miatt másfél év körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
Velünk ma ez történt, és iszonyúan furdal a lelkiismeret.
2010. jún. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem játszótér, de menekültünk már haza sok helyről, mert elviselhetetlen hisztit vágott le a drága....:)....persze ha olyan dolog van engem aztán nem érdekel h mit ad elő, amit meg kell csinálni azt meg kell

miért furdal a lelkiismeret?

azt mondják ilyenkor próbálgatják az erejüket, a határokat és ez természetes folyamat, ennek ellenére én se szeretem amikor megvető pillantásokkal végigmérnek....h na ennek se sikerült megnevelnie a kölkét...

2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, akkor már ketten vagyunk, pusztán ettől is jobb már a lelkiismeretem.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem vittem homokozójátékot a homokozóba (nem tudtam, hogy van homokozó, új játszótérre mentünk), és végig csakis az egyik ott játszó kisfiú lapátjáért ment a huzavona, se hinta, se csúszda, se mászóka, se semmi, csak a lapát. VÉgre megkaptuk kölcsönbe, de mégsem játszott vele, mert akkor meg a csúszda és a többi kellett volna, persze visszaadni a lapátot esze ágában sem volt, hiába beszéltem rojtosra a számat, maradt végül a kézből kicsavarós módszer, majd gyors távozás következett. Az autóban végigordította az utat, úgy rákiabáltam (és ezt bánom nagyon), hogy majd kiesett az ülésből szegényem. Mire hazaértem orrán száján, szemén folyt a könny, csak apa tudta megvígasztalni. Huh nagyon kemény volt. Vihettem volna egy fránya lapátot, és nem lett volna ez az egész. Mindenki úgy nézett bennünket, mintha először hallanának gyereket sírni...

2010. jún. 29. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos kisfiam első hisztije a játszótérhez köthető. Van egy hajó a kicsiknek, és oda akart menni, csakhogy mikor odaértünk, akkor láttam, hogy a nagyobbak telis-tele rakták sárral. Minden csupa víz volt, így nem engedtem be. Elindultunk (volna) hazafelé, amikor óriási sírás közepette egyszerűen visszafordult és faképnél hagyott. Végül ölbe vettem és megpróbáltam elmagyarázni neki, miért nem mehet be, és kívülről jól körbejártuk a hajót. Lassan megnyugodott, és így mentünk haza. Igazából nem foglalkoztatott, hogy mások mit szólnak, inkább az, hogy gyalogosan közlekedünk, és nem akartam, hogy a hazafelé vezető úton "kezelhetetlen" legyen.
2010. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy fordult már elő velünk is, hogy muszáj volt valahonnan elrohanni egy hiszti miatt. De Én kislányom miatt teszem ezt, hogy mihamarabb megnyugodjon, nem azért, hogy mit szólnak hozzá mások, azt nagy ívben lesz...m. Sőt, ha egy ilyen esetben észreveszem, hogy ferde szemmel néznek rám, vagy netán még mormognak is a hátam mögött, simán beszólok, mert marhára idegesít a sok "profigyereknevelőnagyokos".
2010. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én drága kislányom két éves és napi szinten hisztizik az úton.A babakocsiba már nem ül bele így sétálunk mindenhová.Általában hazafelé úton jön rá,és borzasztó,amit művel.Megáll a zebrán,leül az út közepén,alig bírom felrángatni.És mindez miért?Mert én bolond meg merem fogni a kezét,hogy átkísérjem az úton.Múltkor elkapott a zuhé,persze esernyő nuku.A kicsikém leült a pocsolyába és ordított.Persze mindenki engem nézett felháborodva.De nem bírtam felvenni,mert tele volt a kezem és a 13 kilóját sem bírom cipelni.De játszótéren,boltban szintén megmutatta már ,mire képes.Pedig igyekszem "kezelni",de nem megy.Engem az zavar,hogy néznek és zavarban vagyok,hogy mit csináljak.
2010. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát zavarba tudnak ejteni a kis néhányhónapos lényükkel... :-)
2010. jún. 30. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

persze, ez előfordul. de sztem ne kiabálj vele, elég baj neki a hisztije, ő sem érzi jól magát tőle. szép halkan mondd el neki, hogy mivan. ha sír, akkor néha mondd el neki, hogy mi az ábra, mondd el neki, hogy tudod ,hogy most ő emiatt rosszul érzi magát, de ne kiabálj vele, az isten szerelmére.

az meg hogy ki mit gondol....kit érdekel, őszintén. aki ezen fennakad, annak még sose volt dolga ekkora gyerekkel.

2010. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!