Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet elkezdeni a...

Mikortól lehet elkezdeni a hozzátáplálást? Nekem a védőnőm azt mondta, meg kell várni a 6hónapot. Mi lassan 4hósak leszünk és én úgy gondoltam ha már betöltöttük akkor elkezdenék adni neki egy kis gyümölcslevet aztán gyümölcsöt pl. reszelt almát.

Figyelt kérdés
Már egy hónapja kell adnom pótlásként tápszert mert sajnos nem elég a tejcsi. Az én véleményem az,h. inkább gyümölcsöt kapjon a picúr és kevesebb tápszert. Adjatok légyszi tanácsot, h. hogy csináljam várjam ki a 6hót? Lehet,h. én gondolkozom egy kicsit hülyén.
2008. nov. 7. 11:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
Még valami: akinél régen előjött valami a korai hozzátáplálás miatt, az általában meg is halt. Így aztán nincs értelme azt mondani, hogy "mert az én nagyapám is kapott mindent, és 80 évig élt". Most meg szerencsére vannak gyógymódok, hogy a szülő által elrontott dolgokat helyretegyék, legalábbis nagyjából.
2008. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért még mert te ilyen okos vagy nem kell másokat letudatlanozni.
2008. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!