Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek éjszaka többször is...

Akiknek éjszaka többször is felébred a babája és sír, hogyan altatja vissza?

Figyelt kérdés
Az én babám 16 hónapos. Egy hete nem szoptatom éjszaka, mert úgy vettem észre, hogy nem igényli. Így viszont nincs min visszaaludnia. A kiságya mellett fekszem és fogom a kezét, de van, hogy 5-6x fél órákat altatom, vagy bealszom én is a mellette letett szivacsra, extrakitekert pózokban. Tanács kellene! Köszönöm előre is!
2010. jún. 27. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16,5 hós a kisfiam. ő még cicizik 1x éjjel, de már előfordult egy párszor hogy átaludta az éjszakát. Teát, vizet elfogadja, de nagyon felébred tőle, és keresi a cicit.Cumi nem kell neki.
2010. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lányom 17 hónapos, ő 4 hónapja nem szopizik (nem kellett neki), először Juniort ivott estére, de kb 1 hete már rendes tejet kap. Ha felébred éjjel, és még maradt az esti tejből a cumisüvegben, azt odaadom és azon visszaalszik. Ha nem maradt vagy nem kell neki, akkor leülök vele a hintaszékbe és a karomban elalszik 5-10 perc alatt hozzám bújva. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy csak ellenőrzi, ott van-e az anya, semmint mert éhes lenne.

Üdv: A.

2010. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
cumival,de ha nagyon nem megy simogatom végképp pedig szobahinta,sajnos én is elrontottam,nem alszik el egyedül csak este.Napközben szobahinta de ez sem megoldás,kezdi ugyanis kinőni.15 hós
2010. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém 9 hós s nagyon jól alszik, de amikor mégis felébred és egyedül nem tud visszaaludni, akkor bemegyek és felveszem a karomba, de csak amíg már rendesen veszi a levegőt (nem szipog), eztán azonnal viszarakom. Enyém nem cumizik, viszont szereti azokat a hosszú szálú kézitörcsiket, azt az arcához szorítja és már alszik is. Én nem adok neki éjjel semmit, mert hamar rászokik és azért fog felkelni. Ha nap közben eszik és iszik eleget, akkor szerintem - néhány kivételtől eltekintve - nincs szüksége italra, ételre.
2010. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!