Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámnak szorulása...

6 hetes babámnak szorulása van. Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Eddig csak szoptattam, de mostanában néha ki kell pótolnom tápszerrel is. Amíg csak szopott, minden pelusban volt kaki. Tegnapelőtt este óta nem volt rendes széklete, de csak pár csepp. Próbáltam hőmérőzni. Egy kicsi jött is, de még mindig erőlködik szegénykém. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen neki?
2010. jún. 27. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamillatea egy pici cukorral.
2010. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs szorulása, csak próbálja a kis gyomra befogadni az újat! Egyébként is csak kb 6 hétig szokott minden pelusban kaki lenni! Lehet, hogy inkább fáj a pocija a tápszertől!

Légyszi ne pótolj!!

Tedd minél töbször cicire(akár óránként) megserken a tejtermelésed, és nem kell majd pótolnod!

2 gyermekes anyuka vagyok jelenleg is szoptatok!!

2010. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se pótolj legyen minél többet cicin .Az én babám ilyen idősen szinte mindig cicin volt és ha nem, fejtem hogy beinduljon a tejem.Igyál alkoholmentes sört nekem az sokat segített rengeteg tejem lett tőle .A babád meg hogy tudjon kakilni glicerines kúppal segíts .Figyelj arra hogy ne egyél olyat ami őt megfogja .Nekem még az is segített hogy ilyenkor ittam baracklevet és az meghajtotta de vigyázz mert fájhat a pocija tőle.De tényleg ne tápszerezd fejés cicizés és meglesz a sok tejcsi .Jó babázást
2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!