Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak szorulása van....

Kisfiamnak szorulása van. Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

már tornáztatjuk,maszirozzuk a pociát,lázmérőztem,reggel kakilt is egy picit,de most újra nagyon nyügös,és megint lázmérőztem,de csak 1 puki volt.van itthon laevolakkunk de nem tudom h lehet e neki adni,meg h mennyit,meg a mérőpohara sincs meg.

4 hós a fiam

segítségeteket előre is köszönöm.


2009. dec. 30. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyenkor segített az angolvíz is.
2009. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamillateát adj neki.
2009. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kamilla nem segít,adj neki nyugodtan Laevolacot 5 ml-t.
2009. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy teáskanál kb. 3ml, én 3 hónaposan adtam neki. Viszont vigyázni kell vele, mert ha délután adtam neki, akkor éjszaka jött a kaki és elég híg volt, úgyhogy öltöztetni kellett.

Esetleg glicerines kúp is jó lehet.

2009. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget mindenkinek.ivot egy kis instant baba teát(édeskömény meg kamilla) még aznap délután,és tegnap reggelre meglett az eredmény.teljesen át kellett öltöztetni,ugy bekakilt.de sebaj,én tisztába rakom akár 15x is egy nap csak ne legyen szorulása.szerencsére nem sűrün fordul elő,és ennyire még nem kínozta soha.most nagyon nyügice volt szegényem.azóta rendben megy a kaka.

mégegyszer köszönöm a válaszokat,és békés bodog új évet mindenkinek.

2010. jan. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!