Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbára teszi / tette a...

Próbára teszi / tette a házasságodat (kapcsolatodat) a baba érkezése?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi okozza a feszültséget?
2010. jún. 26. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sokkal jobb lett a kapcsolatom a férjemmel. :)
2010. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a kialvatlanság de nem az első időben hanem a fogzás beindulásakor

a babával kapcsolatban nem veszekszünk a ruhákkal kapcsolatban én döntök turiból veszem őket igy anyagilag apa sem érzi magát rosszul

a közös vásárlások - babakocsi - bútor közös döntés


az egyetlen feszültség hogy kevesebbet szeretkezünk és neki hiányzik de erőt vettem magamon és ha nem is bújunk össze változatosabban vagyunk együtt szóval megoldottuk és még annyi hogy nem csak szülők vagyunk hanem szerelmesek is időnként eljárunk ilyenkor a mama vigyáz a babára - már 20 hónapos- ezt nem tudnám kihagyni !!!

2010. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A legelső hónapban voltam én nagyon zizzent.

a babánk majd egy hónappal korában jött, nem igazán készültem fel rá.

Mindenért a férjem volt a hibás, kialvatlan voltam, veszekedtem vele.

Aztán leültünk egy délután, én bocsánatot kértem, mert így viselkedtem, pedig tényleg elég sokat segített, mikor nem dolgozott.

Magamban kellett felismernem hogy valójában milyen szörnyen viselkedek.

Azóta minden rendben szerencsére, ő is türelmesebb lett, mikor látta a szándékot bennem, hogy akarok változtatni.


De , ha akkor nem beszéljük meg, nem tudom hol tartanánk már.

2010. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, azóta még jobban összetartunk és szeretjük egymást.
2010. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, hogy ez az eljárás dolog, a kettesben töltött idők tényleg nagyon fontosak. Nálunk ez még hiányzik. 10 hónap alatt egyszer voltunk moziban, egyszer egy szülinapi buliban.

Nem szívesen hagyom a Nagymamára, elvállalja, de mindig van valami megjegyzés :-(

2010. jún. 26. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vok.

ha van megjegyzés az nem az igazi...

mi nem csak eljárunk hanem amig kicsi volt két szoptatás között könyvesboltba vagy csak úgy sétálni esetleg úgy bevásárolni hogy anyósom tolta a bev. kocsit benne a hordozóban az unoka mi meg nézelődtünk és vásárolni igy ő is tudott ezt a mai napig igy tesszük mondjuk mi vasárnaponként is összejárunk hálIstennek áldott jólelkü anyósom van .

2010. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs gond, leszámítva, hogy néha nekem sok, hogy nem látjuk apát a munkától, és kiborulok. Ez pár havonta előfordul, akkor apa kicsit jobban figyel pár napig aztán nem változik semmi, megy tovább az élet.

Kettesben sosem voltunk sehol, pedig nagylányom már 2 éves . Most talán augusztusban kapunk anyumtól 2-3 szabad éjszakát, alig várjuk:-))

2010. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tette próbára.nem is viselte meg.nagyon figyeltem,hogy apa is megkapja a simogatásokat a babusgatásokat amiket eddig.napirend szerint neveljük a gyereket így már este 8 kor alszik,van magánéletünk,beszélgetünk,iszogatunk játszunk.látja ő is hogy elég nehéz egy hisztis 18 hónapos pasival,igy ha holtan esek este össze nincs egy rossz szava se,sőt,megmasszíroz,kedveskedik.de én se szólok ha épp játszik egyet a gépen és nekem kell tisztába tenni a gyereket.
2010. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érzem úgy, hogy rossz irányban változott volna a kapcsolatunk, inkább jobban összetartunk.

Nem igazán van segítségünk, így kettesben nem voltunk még sehol, mióta megszületett a fiunk.

Viszont minden reggel kettesben kávézunk a teraszon, mindig kimegyek vele, ha megy cigizni és mikor elalszik a baba együtt netezünk, beszélgetünk, stb. Mindketten elfogadtuk, hogy nekünk ennyi jut most és nem lemondásként éljük meg, hanem természetes dologként.

2010. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó hogy itt többen írják hogy eljárnak valahová.Hát mi nem de nem is igényeljük,nincs rá idő.Az esküvőt tervezzük mert valahogy megváltozott minden jobb lett.
2010. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!