Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes csemetém arcán pattaná...

6 hetes csemetém arcán pattanásszerű pöttyök jöttek ki. Anyatejes. Mitől lehet és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg nagyon száraz a bőre. Egy kicsit kímélni kellene fürdetésnél és egy nagyon kicsit kenegetni valami hidratáló, bababarát krémmel. Pár nap alatt elmúlik.
2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Tejkiütés" a neve, anyatejes babáknál gyakori. Semmit ne csinálj vele, hamar elmúlik majd magától, nyoma sem marad!
2010. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babáknál ez teljesen természetes, tejkiütésnek hívják (így reagál a tejedben lévő fehérjére). Nem kell csinálni vele semmit, magától el fog múlni.
2010. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 2. válaszoló írta. Fölösleges bármit is tenni vele, magát elmúlik (rövid időn belül).
2010. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. megijedtem hogy tejallergia.
2010. jún. 24. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiamnak így kezdődött,majd borzasztó száraz lett a bőre,mire kiderült,hogy tejallergia.kb 8-10 hetes lehetett.most már lassan 7 hónapos,de még mindig nem ehetek tejterméket és tojást.
2010. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak akkor volt ilyen, mikor sok tojást ettem.
2010. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnak is van, 3 hetes. A válaszolók most megijesztettek, mert a napokban sok madártejet ettem, ami ugye tejes és tojásos. Na, majd megfigyelem.

Az apa egyébként allergiás a tejre, szóval esélyes...

Bocs az off-ért...

2010. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!