Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék olcsón tejpépet...

Hol tudnék olcsón tejpépet vásárolni 4 hós babámnak? Valahol akció?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
dm saját márkás. de a brendonban most akciósak. asszem hipp, de lehet, h milupa. nemtom pontosan, nézd meg a neten.
2010. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Müller drogériában szoktam venni. A milupa került 1250-be az 500 grammos. Ha akciós, akkor 995-be kerül. A Hipp és más tejpépek még ennél is olcsóbbak.
2010. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Péntektől a Tescoban a Mildipép:)549.-
2010. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tescoban mildibé, nestlé 600-700 ft körül van. nekem a sárgabarackos mildibét nagyon szerette a fiam
2010. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs, mildipép
2010. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Mildipép nagyon száraz, ha több vízzel csinálod, akkor meg nem oldódik fel benne a por, nekem egyik gyerek sem szerette. Rossmann Babydream. Még nekem is ízlett, kukoricás tejpép, 4 hónapos kortól. Akkor jó, ha olyan vékony testalkatú a pici, mint az én lányaim meg a kisfiam.
2010. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A Rossmannos pépen kívül a Nestlé sem olyan drága, gyakran akciós, mert 3-4 hónapon belül lejár. Rizses pép.
2010. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik, de én 2.babánál nagyon le voltam égve, magam csináltam, tápszerből(később tejből) grízből kis méz kakaó, fahéj, banánpép ez-az ami épp eszembe jutott, sokkal olcsóbban jöttem ki, és imádta
2010. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mildipép szerintem nem száraz ha úgy készíted el ahogy rajta van a dobozon. Nekünk nem volt se csomós, se száraz és a fiam csak ezt meg a dm-eset ette meg. Ezek a legolcsóbbak.
2010. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!