Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdjek vásárolni a...

Mikor kezdjek vásárolni a babámnak?

Figyelt kérdés
Ti milyen sorrendet állítottatok fel?Ki mit vett meg először?Első baba, még semmink sincs neki, de a munkahelyem révén az ágynemű illetve textilpelenka kérdés megoldott lesz, de nemtudom, hogy mikor érdemes megvennem ezeket.Nem akarok mindent a végére hagyni, mert az egyszerre anyagilag nagyon megterhelő lenne...karácsonykor érkezik a bébi.
2010. jún. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem apránként,minden hónapba vegyél neki valamit.Én először a kiságyat és a babakocsit vettem meg,de csak azért,mert akciós volt.Nekem már majdnem minden megvan,de ennek örülök is,mert sajnos kórházba kell feküdnöm a héten.30hetes km

Boldog Babavárást!

2010. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A babaruhákat hagy a legvégére, mikor már nagyjából tudni lehet a méreteit a picinek. Egyébként meg érdemesebb bútorokkal és babakocsival kezdeni.
2010. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nézelödni már korán el kell kezdeni, meg kell találni a babakocsiban meg föleg az igényednek pénztárcádnak legmegfeleöbbet. èrdeklödd végig mit kapsz esetleg. Nálunk is az volt hogy sehonnan semmit, végül kaptunk egy pihenö széket, egy járókát meg egy halom ruhát, anyós munkatársa meg bölcsöt is ad. Szóval azért a semmiböl lett pár dolog.


Ruhát még csak egyetlen eget vettünk. Viszont kaptam olyan takarót ami vékony pamut és ajánlanak azt megvettem gyorsan. Megrendeltük a baba kocsit meg a bútorokat mert pont akció volt, és több száz eurót spóroltunk, és nálunk 10-12 hét mindenre a szállítási idö.

A függönyt azért mentünk el megvenni, mert úgy volt anyós varrja, de aztán annyira finom anyag amit nem akarta párom az anyjára bízni, pláne hogy egy vagyonba került.

uhákat nem veszek, nálunk az online rendelés szuper jó, így ha megszületik a baba a párom azonnal leadja a rendelést amit elöre kiírok neki, így méretre tud rendelni, mikor haza jövünk itt lesz minden. Az a pár ruha meg elsö napokra hétre meglesz.


Nem veszk se mellpumpát se cumisüveg melegítöt, vagy fertötlenítöt, csak két cumisüveget. Ha kell bármelyik elugrik a párom a media marktba és megveszi, fertötleníteni meg addig forró vizben is tudok, vagy melegíteni is.


Nekünk most a festés lesz és a baba szoba kialakítása meddigre egy jó hónap múlva jönnek a bútorok késznek kell lenni. De nem tudjuk a nemét biztosan. Igaz a babakocsit narancssárga zöldre rendeltük az mindegyiknek megy. De a falat szeretnénk rózsaszin zöldre festeni ha kislány.


A babakocsi volt a legnehezebb.

2010. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. en legeloszor a babakocsit es a kisagyat vettem meg, es azota minden honapban vasaolgatok csikit, , 1,5honapja vettuk a kocsit meg az agyat, ebben a honpban mar nehany ruhat ezt azt vettem mar, szep fokozatosan hogy nemlegyen anyagi sokk.
2010. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes a 35 hétig mindent megvenni szerintem, mert nem tudhatod hogy mi lesz...

Nekünk gyakorlatilag a 30. hétig már minden volt a sorrend az kb. úgy nézett ki, hogy bababútorok, ruhácskák, textílek, mellszívó, sterilizáló - egyéb fontos eszközök, aztán már csak apróságok + ami nekem kellett a szüléshez.

2010. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!