Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem eszi a tápszert (BEBA)...

Ha nem eszi a tápszert (BEBA) elég helyette a tejpép és a rízspép?

Figyelt kérdés
8 hónapos elmúlt a babám, már nem hajlandó szopizni, majdnem eszik mindent, amit ennyi idősen szabad, a doki HA tápszert írt fel, hogy reggel kapjon belőle, de nem hajlandó megenni, semmivel sem. És írt hozzá HA rízspépeket, azokat imádja.
2010. jún. 22. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg a nem ha tápszert, mert az keserűbb, mint a sima, és lehet azért nem ízlik neki.Persze csak akkor, ha nincs allergiás a családban.
2010. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8 hónaposnak miért írt a doki HA-st? Allergiás van a családban?

Nálunk 5 hónaposan kellett sajnos tápszerre váltanunk, akkor mi is HA-st kaptunk, majdnem ki kellett dobnom az egészet, mert nem kellett neki, akármilyen éhes is volt. Megkóstoltam, megértettem. Aztán vettem simát, és kevertem a kettőt, kicsit több volt benne a sima, mint a HA-s, így nem kellett kidobnom, nagy nehezen elfogyott.

Szerintem is próbáld meg a simát, mert a HA-s szörnyű...

2010. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! De a tápszert tényleg jó lenne ha elfogadná, mert az ilyen tejpépek nem helyettesítik. Nálunk a tápszerváltásnál volt ez a gond, de szerencsére megszokta!
2010. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, van allergiás a családban. Tényleg szürnyű az íze, ezért nem is erőltettem, meg nem látom értelmét napi egy adag tápszernek!
2010. jún. 22. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig van értelme hidd el, a tejpépben és a rizspépben nincsenek meg azok a fontos anyagok, amikre a tápszer ki van találva.

Az én kislányom tejfehérje allergiás és olyan tápszert kap amihez képest a HA-s tápszerek finomak. Én Sinlaccal keverem, mert az édes. Próbáld ki szerintem.

2010. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom, de összetevőkben összehasonlítottam 100gr porban szinte azonosak az öszetevők!
2010. jún. 22. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom eddig anyatejes volt-10 hónapos.Már nem kell neki a cici,adtam neki tápszert,kikőpi.Csak a tejpépet,rizspépet hajlandó megenni<a rendes kaja mellett>

Szerintem elég neki ez is.

2010. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is HA-s tápszert eszünk, a mi dokink azt mondta 1 éves korigez legyen, mivel van allergia a családban. Borzalmas íze van, ilyen rosszat még életemben nem ettem, de mivel ő a kezdettől fogva ezt kapta, bírja.

Az a baj, hogy a pép nem helyettesíti a tápszert, és a dobozra is rá van írva, hogy max napi két étkezés legyen pép.

Próbálj meg esetleg vmi ízesített tápszert.

2010. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!