Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek 6+ hós babája nem fogadja el a tápszert? Mit ad helyette? Vagy milyen formában adja hogy elfogadja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
rizspep, fozelekek, gyumolcspepek
2010. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen tápszert nem fogad el? Mert az enyém is csak egyfélét, és mire erre rájöttünk...
2010. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sinlac?
2010. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küzdünk mi is. Mióta bevezettem neki a szilárd táplálékokat, egyszerűen nem hajlandó meginni a tápszerét. A tejcsi meg már rég nem elég.

Nekünk eddig ez jött be: a tejpépbe keverek némi tápszert is, így elfogadja.

A másik, amivel legújabban próbálkozom, hogy a kész tápszerbe keverek neki némi babán ízű tejberizspép-port, ettől egy kissé besűrűsödik, és ízt is kap. Csepegésmentes, de nagylyukú cumival adtam neki, és úgy megette.

Ha csak gyümölcsöt (pl. almát) reszeltem vagy turmixoltam neki bele, azt kiköpte.

Ja, és 6 hónaposak vagyunk. 3 hete eszik szilárd kajákat. Sajna már a reggeli cici sem mindig elég neki, ezért lenne jó még a tápszer.

2010. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!