Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos babának,...

6 és fél hónapos babának, hogy készítitek el a cseresznyét, meggyet és a körtét? S rendes rizst is főzhetek már neki?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos babának,hogy készítitek el a cseresznyét,meggyet és a körtét?S rendes rizst is főzhetek már neki?
2010. jún. 22. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
körtét üvegeset kapott,mert nincs még magyar,külföldit meg nem adok neki,ki tudja,mi van rajta.meggyet csak beleturmixoltam,cseresznyét még nem kapott.rizst lehet neki adni,jó puhára,sok vízben főzd meg és össze kell turmixolni.
2010. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cseresznyét csak késöbb ehet ,nem? Én meggyet barackal,almával turmixoltam. Rizst csak 7-8 hósan adtam neki elöször,cseresznyét még nem evett,1 éves.
2010. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Körtét is csak 8 hó körül kapott,fözve,mert nyersen nem ette meg.
2010. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A rizst azt mivel variáljam?Ti mivel adtátok?
2010. jún. 22. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam neki zöldséges rizst, nagyon szerette. Csak simán egybefőztem a rizst a zöldségekkel, és a végén pépesítettem.
2010. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meggyet raktam hozzá,de nem volt jóízű a meggy,így nem is tetszett a kisfiamnak.
2010. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2010. jún. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!