Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapos babának akarok...

5,5 honapos babának akarok fözeléket, pl. krumplit, de mivel keverhetem, hogy ne magába egye? Valami ötlet? Répa, sütötök kizárva, azt mindig eszi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Adhatsz neki sárgarégát is a krumplihoz. Együtt megfőzheted turmix és kész.
2010. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

alma-gesztenyés krumpli? Isteni fini.

A krumplit apróra vágva a gesztenyével kis vízben megfözöd. Ha már a gesztenye kezd szétmálni, kiszeded, és a krumpli elfőtt vizéhez még hozzáteszed a kockára vágott almákat párolódni pár percig. Az egész a botmixeres tálba, összemixelni és kész. Én még anyatejet is szoktam hozzátenni egy picit. Nagyon fini.

De ugyanilyen finom krumpli nélkül, csak simán alma-gesztenye.


sütőtök-alma-krumpli, répás-almás krumpli, vagy adhatsz neki rizst is különféle gyümölcsökkel a krumpli helyett.


Paradicsomot én még nem adok a fiamnak, majd ha nem ilyen műanyag lesz. Brokkolit ma vettem, ő már 7 hóanpos.

Karfiolt, borsót még nem, majd 8-9 hónaposan.


Cégklát én nem kapok sehol mostanában, még azzal is jó lehet a krumpli, nálunk az még kimaradt.

jó főzőcskézést!

2010. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha céklát szeretnétek venni, nézzétek meg a Tescoban.Ott vettem nagyon szépeket.Máshol én sem találtam.
2010. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!