Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapos babának akarok...

5,5 honapos babának akarok fözeléket, pl. krumplit, de mivel keverhetem, hogy ne magába egye? Valami ötlet? Répa, sütötök kizárva, azt mindig eszi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
paradicsom
2010. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cékla?
2010. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de hogyan kell?a paradicsom magja héja nem baj?megmosom aztán fözzem szétt a krumplival vagy hogyan?
2010. jún. 21. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
alma,cékla
2010. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
almát nyersen kell?kicsitt bövebb válaszokat várok,nagyon kezdö vagyok ebben,de már nem gyözöm vásárolni a bébiételt.és karfiolt lehet?
2010. jún. 21. 11:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet sűrített parit is használni, amíg nincs igazi idei a piacon.
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A paradicsomot forró vízbe teszed pár percre,utána könnyen letudod húzni a héjját.Félbevágod a magokat kiszeded,összerottyantod a krumplival,turmix és kész.
2010. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, h a héját le kell húzni, úgy hogy először pár másodpercre forrásba levő vízbe mártod, aztán könnyen lejön, a magját meg egy kiskanállal kiszeded. Aztán vagy nyersen turmixolod, v főzöd kicsit.Mondjuk nem tudom, h paradicsomot mikortól lehet adni. Adhatsz még a krumplihoz almát is reszelve, v párolva.
2010. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Karfilot még ne adj neki, mert az puffaszthat!

Az előbb írta valaki az almát.Nyugodtan nyersen is beleteheted (lereszeled), vagy úgy is lehet, hogy előtte megpárolod.

2010. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a krumplit céklával is főztem, spenóttal is, meg salátalevéllel is. Ezekbe tettem egy icipici sót, a répába, sütőtökbe meg kis cukrot, hogy mindenféle ízzel barátkozzon. Amúgy egy hónapja egyáltalán egyiket sem eszi meg. Az üvegeset sem.

Én mindent főzni szoktam és utána botmixerezni. Az almát valóban beleteheted nyersen is, ha reszeled. Viszont ha azt eszi uzsira, akkor a változatosság kedvéért ebédre add neki párolva. Brokkolit, kelkáposztát, karfiolt, borsót még nem kaphat!

2010. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!