Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos kislanyomat este...

11 honapos kislanyomat este nyolc korul furosztom, vacsizik, majd elalszik kb. ejfel utan kettoig, onnan pedig fel orankent ebred, felsir, iszik egy kis teat es ez igy megy hajnalig. Kb ot korul elalszik nyolcig. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem jon a foga ,nem fazik,nincs melege,ehes lenne?Nem szeretnem visszaszoktatni az ejjeli evesre,de ha ez lenne akkor szivesen...
2010. jún. 20. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


13 hós a kisfiam és szórol szóra ugyanez a helyzet.

Fogalmunk sincs mi van vele, mert már átaludta az éjszakákat vagy ha mégse akkor egy simi és aludt tovább. Kb.1-1,5 hete csinálja ezt. 2 körül sírva ébred majd fogni kell a kezét az ágyban de elég az is ha egy picit hozzáér a kezünkhöz és csönd van. Csakhogy nem lehet otthagyni mert akkor megint sír. Van hogy 5-ig így van aztán alszik 8-ig.

Nem lehet hogy mégis csak jön a foga? Lehet nem is látjuk mert még csak a fogcsírái mozognak de mintha ma láttam volna a 7. fogacskát fehéredni de nem biztos.

Ne haragudj hogy nem tudok érdemben segíteni de kiváncsi leszek milyen válaszokat kapsz.

Minden jót nektek!

2010. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar van nyolc foga,elvileg lehet hogy keszulodnek a hatsok,de semmi jel nem utal erre,nem nyaladzik es nap kozben nem nyugos...
2010. jún. 20. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden ok napközben csak ez a hajnali időszak ilyen. Állítólag azok a hormonok vagy micsodák amik a fájdalomért felelősek hajnal 2-3 közt szabadulnak fel ezért is ébrednek akkor a kicsik. Viszont fájdalomra utaló jel sincs mert ahogy a kezem az ágyba dugom neki elhallgat.
2010. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak ilyen nem alvós időszakok szegény gyereket melegebb éghajlatra kivántam, nem volt segítségem estére. Én mindíg a fogra tippeltem de most hogy visszagondolok nekem is mellé kellett feküdnöm, vagycicizni akart pedig akkor már nem volt tejem. 7-8-9 hónaposan ment ez nálunk. Mostanába tök jól alszik semmi gond(2 éves)Lehet, hogy rémálmaik vannak már, vagy tul sok minden történt aznap és újra éli...
2010. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez a túl sok minden történik vele is lehet ok. Az én kisfiam most kezdett el kézenfogva tipegni. És kb pont az óta ahogy az alvászavarai vannak. Nálatok kedves kérdező nem tipeg esetleg még a kicsi? (ha már jár akkor bocsi)

Elsó vagyok.

2010. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kiságyat máshová tettem: tuti siker volt!!
2010. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kisagyta sajnos nem tudom mashova tenni helyszuke miatt,viszont lehet hogy az agya tul meg van terhelve,mert mostanaban allt fel magatol stb.
2010. jún. 21. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam(most 1,5 éves) ogyanezt csinálta 9-10 hónapos korában. Megoldást a vacsorára (19 óra körül) adott Jó éjszakát! nevű babapép hozott, azzal kb. hajnali 2-ig kihúzta. Akkor kapott még egy adagot, így aludt 7-8-ig.Ő este 1/2 8-kor szokott elaludni. A védőnő, a gyerekorvos és a rokonok vészmadárkodásával ellentétben pár hét alatt leszokott rólaa, igaz megnőtt a napközben elfogyasztott kajamennyisége és több húst evett. remélem segítettem. Majd azért írj, hogy alakult! Kitartást! :)
2010. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11,06-os vagyok : a fiam akkor kapcsolt "sajtkukac" üzemmódba, lehet hogy a több mozgás miatti megnövekedett energiaigény miatt kell az ideiglenes"pótlás", amíg át nem áll a nappali bőségesebb étkezésekre.
2010. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!