Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek atópiás ekcémája volt...

Akinek atópiás ekcémája volt néhány hónapos korban később elmúlt? Kiderült, hogy mi váltotta ki?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám, tegnap mondta a doktornő, hogy amire eddig a védőnőnk azt mondta, hogy sima száraz bőr, az bizony ekcéma. Csak anyatejes, heti 1-2 alkalommal kap HA-s tápszert. Doki szerint ez hajlam vagy én eszem sok tejterméket. Mióta tudom, hogy a tejtermékek hasfájést okoznak, nem eszem semmi ilyet, kivéve, ha valamilyen készételben van.

Mi segített elmulasztani? Később is előjött? MI okozta?


2010. jún. 18. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk egyértelműen a tejtermék okozta. most lesz két éves és kinőtte. De a lányomnak nagyon nagyon csúnya volt még kórházba is kellett befeküdjünk vele. Mindig kenjed testápolóval főleg télen. Nyáron jót tesz neki a nap. Ne aggódj kinövi ez 100%. csak ne ajd neki tejet egy másfél éves koráig és semmi tejterméket sem! Jobbulást!
2010. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk a paradicsom okozta, a mai napig előjön tőle (még csak 11 hónapos, és néhány havonta próbálkozunk vele, hátha már nem)

Minden tejterméket eszik már, csak a sima tejet nem, és nem jött ki rajta semmi.

Tényleg fontos a hidratálás, mindenképpen kend!

2010. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk nem tudtam meg,hogy mi okozta(már 18 éves)de németországban éltünk és megállapították.kaptunk rá egy krémet amit itthon is van változata.(nem jut eszembe a neve,barna-fehér doboz)még 5 évesen előjött de egyszercsak elmúlt.nem tudom egyről beszélünk-e,nekünk a talpán a bőr elkezdett felválni darabokba...nagyon viszketett neki.
2010. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk 2 és fél hónaposan derült ki,a tojást és a tejterméket nem bírta a kisfiam.el kellett teljesen hagynom.most 6 és fél hónapos,próbálom finoman visszahozni a tejtermékeket.úgy néz ki,már nem okoz nagy gondot.
2010. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négy hónaposan jött ki a lányomnál, fogalmunk sincs mi váltotta ki, volt, hogy egyáltalán nem kapott tejterméket, akkor sem múlt el neki. Már két éves, még mindig vannak tünetei, hol jobban, hol pedig hónapokig tünetmentes. Bőrgyógyász barátnőméknél ugyanez a helyzet, ők sem tudják mitól van a lányánál.
2010. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előttitől kérdezném, hogy akkor mit ettél? nem apadt el a tejed?
2010. jún. 19. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Tejcukor meg a tojás,azóta sem eszem őket a tojást probáltam,de rossz izű.

25/f

2010. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!