Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízóraira adjak a babámnak...

Tízóraira adjak a babámnak joghurot, túrót, kefírt gyümivel vagy inkább uzsira?

Figyelt kérdés

Eddig a tízórai gyümi volt babakekszel, most vezetném be a joghurtot és társait. Uzsira gondoltam, mert az eddig tápszer volt, a pépeket nem ette meg a babám.

Úgy vezessem be, hogy kicsi joghurt és tápszer vagy mehet rögtön teljes adag?

Vagy inkább uzsira főzit kéne adnom? Ebédre azt kap hússal. A tápszer-gyümi-főzi-joghurt+gyümi-tápszer elég neki az 5 étkezésre?

8 hónapos


2010. jún. 18. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább uzsira. a gyümit azért kell délelőtt adni, mert lassabban emészti meg és éjjel megerjedhet a gyomrában.
2010. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! de ha a joghurtba is teszek gyümit, az nem ugyanaz és ugyanúgy beerjed?
2010. jún. 18. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcsöt magában vagy túróval, joghurttal uszonnára adom, már 15 hónapos ez így van 8 hós kora óta, 6-8 hóig meg ebédre kapta.
2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyen nics hogy mikor kell adni

előző

2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább uzsonnára add!

Ebédre legyen főzelék husival, aztán majd vacsira is főzelék.Én mindent úgy vezettem be.Tehát napról napra egyre többet adtam.

2010. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Aki uzsira ad gyümit az mit ad tízraira? Elég tápláló a tízóraira gyümi és uzsira is gyümi joghurttal/túróval? Reggel-este tápszer és ebédre husis főzelék? Jó ez így? nem kell mégegy főzelék?

2010. jún. 18. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor alatt nem kell 2x főzelék, mert nem attól fejlődik, hanem a fehérjétől. 1 éves kor után esetleg már lehet 2szer főzeléket adni, de akkor is kell husi, tejtermék, tej, sok fehérje
2010. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon köszi!
2010. jún. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!