Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak tízóraira 5,5...

Mit adjak tízóraira 5,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Eddig barackot evett, de 2 napja nem hajlandó megenni. Almát nem szívesen adok, mert az nagyon fogja szegényke kakiját. Reggelire tápszert eszik, ebédre főzeléket, uzsira rizst, vacsira megint csak tápszert.
2010. szept. 12. 11:50
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és lehetőleg olyat szeretnék adni Neki, ami nem székletfogó, mert amúgy is nehezen kakil. köszönöm :)
2010. szept. 12. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejpép??? Próbáltad már? Mondjuk én uzsira adom, szerintem a rizst adhatod tízóraira és tejpépet uzsira mert az laktatós!!! De nagyon jó lenne valami gyümölcsöt ennie!!! Vagy sütőtök? Azt szeretik a babák!
2010. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod az almát főzve adni, az elvileg hajt. Adhatsz már neki szilvát, esetleg körtét vagy szőlőt (persze ezt is héj nélkül, magozva).
2010. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meggy, körte, szilva


(a tejpép még jobban fog, mint a tápszer)

2010. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sütőtököt szereti, csak az még nincs a zöldségesnél, így csak üvegeset tudok adni. Evett már, ízlett Neki, de nem vagyok oda az üveges kajákért. De valószínű azt fogja kapni, mert más ötletem nem nagyon van. Amúgy én is gyümölcsöt adnék szívesen, az olyan tízórais :) Vagy főzve adom az almát krumpli mag rizs nélkül, csak naturban, az is jól hangzik :) Nagyon köszönöm a segítséget :)
2010. szept. 12. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tejpép nem fogta a hasát!
2010. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!