Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pépeljem az őszibaracko...

Hogyan pépeljem az őszibarackot? Ma szeretnék adni tízóraira a babámnak.

Figyelt kérdés

az üveg almaeszelőn lehet ezt is ? mert az van itthon.

gyümicentrifugám még nincs, csak botmixerem, de szerintem azzal nem leht olyan jól pépesíteni.

vagy egy villával is össze lehet nyomkodni annyira, hogy megegye?

vagy 6 hós kortól már lehet adni darabosabban is?

bár eddig csak anyatjet kapott, és a múlt héten alma levét és pépjét.


2010. aug. 13. 08:39
 1/7 edus83 ***** válasza:
100%
Az alma reszelőn is nyugodtan,de én botmixerrel csinálom és teljesen jó:).
2010. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy botmixerrel nagyon jól lehet pépesíteni! Én az almán kívül mindent azzal csinálok, és nagyon jó!

Szerintem a gyümölcscentrifuga úgymond "haszontalan" is, ha csak azért szeretnél venni, hogy a babának pépesíts, akkor nem kell szerintem. Nekünk nincs, de nem is érzem hiányát.

2010. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugodtan csinálhatod botmixerrel, tökélelesen pépesit mindent. A gyümölcstől a husig tökéletes. Nekem nincs gyümölcscentrifugám, de nem is érzem hiányát, pedig már8 hónapos a babám.

Szerintem, ha eddig csak tejet kapott akkor még a darabosabb kajákkal kicsit várjál. Legalábbis amig az izeket megismeri,hogy egyszerre csak egy ujdonság legyen, aztán probálkozhattok nyugodtan, ha elfogadja.

2010. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napja adom a barackot a lányomnak.Első nap mixerrel csináltam,tiszta sürü lett,nem tudta enni.Azóta az almareszelőn reszelem le a barackot,és szépen kijön a leve,igy imádja.Szerintem először igy próbáld meg adni neki.
2010. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm!!!!
2010. aug. 13. 09:07
 6/7 A kérdező kommentje:

megvolt a tízórai barack, az almareszelőn pépeltem. nagyon ízlett neki! de csak 4 kiskanállal mertem elsőre adni, remélem nem fog fájni a hasa tőle. pedig evett volna még. olyan ügyes volt!

még egyszer köszönöm a segítséget!

és a hasznos tanácsokat, mert akkor nem valószínű, hogy veszek gyümicentrifugát, ha elég a botmixer. csak még elég rutintalan vagyok... :D

2010. aug. 13. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok.Az én lányom is imádja a barackot,megeszik egy egészet belőle.Nyugodtan adhatsz majd neki már többet is ha jól esik neki:-))
2010. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!