Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 8,5 hónapos, még...

A lányom 8,5 hónapos, még messze nincs 9 kg (7680 g), de nem bírja a hordozót. Merjünk neki autósülést venni?

Figyelt kérdés

Néztem a Concord Ultimaxot, de több helyen olvastam, hogy az ilyen univerzális méretek (0-18, 9-36) nem jók. Akkor néztem a Besafe Izi Comfortot, de ez meg ugye 9 kg-tól való. Mit tegyek szerintetek? Van, aki bele meri ültetni a kisebb babáját ilyen ülésbe? Aug. elején indulunk Horvátországba nyaralni, akkor egy jó 600 km-es úton már tuti nem bírná a hordozót. Emiatt agyalok annyira, mert itthon az a max 1 órás autózás még kibírható.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. jún. 18. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekük Be Safe Isi Comfort 9-18 kg-os 2010-es van, ajánlani tudom, a kislányom nagyon szereti és mi is. A töréstesztje szuper, skandináv minőség, dönthező, könnyű bekötni az autóba és a manót is bele.

Mi 1 hónapja vettük, de megvártuk, hogy magától stabilan üljön és 2 hete használjuk. Akkor volt a kislányom 7 és fél hónapos és 8,2 kiló. A hordozót már kinőtte hosszra, de ami rosszabb végig üvöltött benne minden utat, agyhalál volt, tépte az övet és fel akart ülni.

Most hogy lecseréltük az ülést ég és föld a különbség, nézelődik, játszik, aztán elalszik, én meg hátrafordulok és megdöntöm az ülését, aztán jót szunyál. Ti is nyugodtan cseréljétek le ha már ügyesen üldögél.

Van benne szűkítő, a fejrésze is állítható, szóval egyáltalán nem nagy neki az ülés.

2010. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is Besafe van, kb akkor tettük bele a lányomat mint most a te babád. Ha a 9 kg-ra vártunk volna akkor még másfél évesen is a hordozóban ült volna. Nekem is ült, lépkedett már akkor. Szuperül megtartotta az ülés, az első perctől nagyon élvezte, pláne, hogy már kilát belőle. Nekünk már az is probléma volt, hogy háttal utazik(én hányós vagyok nagyon, megértettem, hogy milyen rossz lehet), innentől semmilyen gond nem volt az utazással.
2010. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord Ultimax van.5 hónapos kora óta használjuk,mert már akkor nem fért bele a hordozóba a sok ruhától (tél volt).Nekünk tökéletesen bevált.
2010. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!