Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vérvételre megyünk reggel,...

Vérvételre megyünk reggel, mit adhatok enni előtte az 1 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Éhgyomri cukrot is néznek neki,a laborosok azt mondták,hogy sima kamilla teát cukor nélkül adhatok a kisfiamnak és akár tejet is,persze mindent csak cukor nélkül(amúgy se szoktam semmibe cukrot tenni neki).Bolti tejet adhatok neki?Hígítsam fel?Mennyire?Tápszert akkor tilos adni?A tejben is van vmennyi cukor.Ti mit adtatok,adnátok ilyen esetben a babátoknak?
2010. jún. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha koran mentek, akkor semmit. Ha nagyon ehes, akkor kamilla teat. A reggeliet vidd el, igy rogton a vervetel utan megetetheted. Gonoszsagnak tunik, de pontos ertekek kellenek a vizsgalatokhoz.
2010. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha semmit nem adnál neki, max. vizet, ugyanis mindenféle étel, ital amit elfogyaszt befolyásolja a véreredményt. Szerintem vigyél magaddal tápszert vagy amit reggel szokott kapni,gondolom időpontra mentek, hamar bekerültök, leveszik a vért, utána gyorsan megeteted. Én még nem voltam ilyen helyzetben, de így csinálnám ha muszáj lenne.
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8-ra megyünk,állítólag nem kell sokat várni.Reggel 7 óra körül szokott enni a kisfiam.Nem akarom éheztetni.
2010. jún. 17. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem fogod éheztetni, hidd el tul fogja élni!

Az egészsége is fontos, és ehhez kell a vérvétel!

2010. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor teát adhatok neki nyugodtan?Csak sima kamillát?
2010. jún. 17. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor adj neki teat is, ha mar nagyon nem birja. Hamar tulestek rajta, az o erdekeben muszaj kibirni ehen.
2010. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne adj neki semmit.

2010. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi is voltunk. Azt mondta dokinőnk, hogy nyugodtan szoptassam meg, így ti is ihattok tejet. Gyerekeknél nincs olyan hogy éhgyomorra kell menni. Ezt a laboros nőci mondta nekünk.
2010. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A tejet ne hígítsd.
2010. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!