Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósomra bíztam a gyerekem...

Anyósomra bíztam a gyerekem és visszatérve elkaptam hogy a mellével játszik, ruhán keresztül. Hogy bízzak ezek után benne?

Figyelt kérdés

sziasztok...

a következő dolog nyomja a lelkemet...úgy döntöttem inkább leírnom és nem emésztem magam....6 hónapja született meg kislányok, csodás természetes lótusz szülésem volt...persze a hormon ingadozások engem sem hagytak békén... mi pár hónapot anyóssal éltünk párat külön aztán megint együtt...ugyanis utazgat a férjem testvérének a gyerekeire vigyázni ahol az anya dolgozik csak és elkel a segítség...ott a nagymamák nevelik/nevelték a gyerekeket... mi viszont nagyon azon az elven vagyunk hogy a szülő dolga nevelni a gyereket, és most mikor itt van újra a nagymama, minden feszültebb mert próbál beleszólni dolgokba, próbálja itt is hasznossá tenni a segítséget ami a gyérekkel való foglalkozást illeti, de mi ebből nem igazan kérünk, mert az ő stílusa nagyban eltér a miénktől...túl aggódik mindenért, van egy pesszimista hozzáállása dolgokhoz, és nagyon gyenge karakter, kiindulva a másik két unokából akik parancsolgatnak neki, ütik, feleseknek, stb...Bevallom aggódok ha egy ilyen karakterű nagymama próbál a gyerekemmel foglalkozni...ami nagyon zavart az a tudat hogy amíg egy órára tisztálkodtam és rábíztam a babánkat mire vissza mentem a szobába azt láttam hogy ott fekszik mellette a nagymama és a gyerekem a mellével játszik, ruhán keresztéül ...ès ő még hagyjaaaa és röhög...a kislányunk nagyon szülő mániás mert születése óta csak velünk volt...senkinek se nyugodott le...es persze anyatejes baba lévén a cicizés a kedvenc nyugalomra serkentő tevékenysége...mondanom sem kell azóta kivagyok erre az emberre...megha a gyerekem nagyanyja is...akkor ott a gyomrom felfordult...ès elragadtam onnan a gyerekünket....es azóta nem bízom rá...nem bírom látni ha hozzáér és nyálasan puszilja...bűzlik az egész gyerek a szájszagtól....emiatt volt par düh kitörésem férjemmel is ...es szerinte túlreagálom a dolgokat...ès egy túl fanatikus anya vagyok mivel nem bízom rá a gyerekem az ő anyjára még egy séta erejéig se...és idegesít az ő stílusa...idegesít már minden...az okoskodások, a mimózaság...raadasul férjemet is annyit szapulja hogy ne így ne úgy fogja a gyerekünket....mikor én áldom az eget hogy egy ilyen belevaló apukája van a gyerekünknek...nem szeretnek beszólni a nőnek mert túl érzékeny és mindenért sirva fakad...de nem tudom sokáig leplezni az érzéseim.. amik valahol már egyértelműek mert úgy nézek rá sokszor hogy ölni tudnék...

Kérdésem felétek az hogy hogy fogom tudni valaha is egy ilyen nőre bízni a gyerekem nyugodt szívvel? és mindig én leszek a rossz mert nem hagyom rá...ráadásul férjemnek is szarul esik a szituáció pedig ő próbál mellettem állni és emiatt ő is sokat vitázik az anyjával...de attól még annyi bénaság történik nap mint nap hogy nem bírom túltenni magam ezen...nem merem magára hagyni gyerekem soha mert mit tudom én mikor melyik mellét löki oda hogy játszódjon...gusztustalan... Vagy én vagyok ennyire agybajos hogy kikelek a képemből sokszor emiatt....persze ez csak egy ssúlyos törédeke annak amik nyomják a lelkem....



#mell #gyereknevelés #nagymama #anyatigris #anyosgondok #nagymamaesunoka #egyuttelesanyossal #anyosundor #anyaserelem
2018. jún. 24. 10:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy csak a lótusz ülést ismerem... de miiii? Ez a lótusz szülés tényleg? :O és ez törvényes?

Ez megint ilyen ősanyás divat?


Csak mert még a cicám is tisztára nyalta a kölyök cicákat születés után közvetlenül... pedig ő aztán ősanya, mivel neki tényleg csak ösztönei vannak. Nem olvasott semmit.

2018. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Szakadok a kommentektől.. 😂😂😂😂
2018. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%

Mivel anyatejes a baba, cicihez van szokva, igy szerintem nem csoda ha eszreveszi mas no mellet plane ha pont a baba mellett fekszik es kvazi ott van az arcaba. Vagy legalabbis elerheto es lathato tavolsagban. Gondolom a baba mar felismeri mellet ami persze nem a tied de mell ami neki egyenlore egyenlo a taplalekkal. Enyhen szolva is tulreagalod..!

A masik reszet meg megertem. De ez?! Kicsit el vagy meg borulva a hormonoktol.

Te harpia lehetsz bizonyos ertelembe anyosod meg lehet egy kotnyeles martir. De persze nezopont kerdese.

Szegeny ferjed

2018. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kitalálta ki már megint? Bicskanyitogató, felesleges veszélyeztetése a babának. Gondolom ők lesznek később az oltásellenesek is... :D
2018. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Nah nee! Ez a lotusz szules borzalmas! Es akkor a mehlepennyel alszik a baba meg furdik(?) vagy nem is furdik?? Es szoptatasnal is ott a mehlepeny???🤮🤮🤮🤮
2018. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell amiatt aggódni, hogy a nagymama lesből támadva, bármilyen óvatlan pillanatban bekommandózik és a gyerek kezébe nyomja a mellét, ha eltoljátok a talicskát külön lakásba lótuszostól, aztán kalap kabát. Nem kell a duma, meg a kifogás,hogy kire mikor ki vigyáz és miért kell együtt lakni, mert nem kell, az urad dolgozik, megy az nektek külön is. Ez esetben csak akkor engeded be a mamát, amikor vendégségbe érkezik és bébiszitterre bízod, ha dolgod akad, te ősanya. Szegény nagyi, valószínűleg ő az egyetlen normális a családban, segíteni próbál, de hát megverte a sors egy ilyen írástudatlan fogalomzavaros barlanglakóval, nem lehet neki sem könnyű élete, pláne ha a nyakán éltek. Tipli, aztán tarthatod csöndes magányodban a szeánszokat.
2018. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit engedj az utalatodbol, es hagyd h elvigye setalni. Nem tesz jot a gyereknek ha csak anya es apa van.. társasági lény, joga van a családja tobbi tagjához is. Lehet h ő szereti a nagymamát , ne legyél önző...
2018. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
96%
No igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy a történetben pillanatnyilag apu a leginkább sajnálatra méltó. Meg a gyerek, ahogy nő, egyre jobban. Kéne szülnöd még kettőt-hármat, kérdező, akkor nem maradna energiád arra, hogy mindegyikre rátelepedj. De lehetőleg ne lótusz szüléssel.
2018. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy agybajos idióta vagy, már ne is haragudj! Fordulj szakemberhez! Gondozónő vagyok, már a legelső tanulmanyi napon jeleztek felénk, hogy ne lepődjünk meg ha egy-egy gyerek bekukucskál a pólónkba vagy odanyúl.
2018. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!