Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba púder tippek? Fehér bőrű...

Edus83 kérdése:

Baba púder tippek? Fehér bőrű lányom és tokás is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 08:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én a popóját is hintőporozom nap közben, éjszakára használok csak popsikrémet. Nekünk ez vált be. Azóta gyönyörű a popsija, pedig nagyon keveset szórok rá. Nekem a dm-est és a gabit próbáltam még ki, mind a kettő jó.
2010. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mi is Gabit használunk, meg a dm-es babylove-ot, ilyen melegben naponta többször - pelenkázásoknál + éjszakára is.

Elsőnek: anyukaként eszembe sem jutna a babapúdert párhuzamba vonni a sminkeléssel. No de mindegy, mások értik, miről van szó :)

2010. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12%

Én az elsőnek adok igazat. nem kell "PÚDEROZNI? SE HINTŐPOROZNI " az t a szerencsétlen gyereket, ha kánikulába még levegőt sem kapjon a gyereket bőre, meg kell mosni és nem ki vinni, hogy izzadjon, vagy klímázni.

Egyáltalán nem jó neki! inkább tégy a nykába egy kis vízes rongyot, hogy ne legyen annyira melege. és ne izzadjon. De ha van 8 általánosod, és tanultál biológiát, akkor tudod mire való az izzadás.

2010. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
utolsó vagyok, ha meg fehér bőrű a lányod, akkor főleg nem kivinni, vagy 50-es babának való naptejjel kend be. azért mert hintőporozod, attól még úgy megég a bőre, mint a csuda
2010. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket nem lehet folyamatosan víz alatt tartani, vagy legalábbis nekem még nem sikerült. Akkor biztos nem használsz izzadásgátlót sem, mert az az izzadás ellen van, és ha tanultál biológiát...

Á, inkább hagyom az egészet. Ha valaki nem érti, hogy nem fényvédőkrémként használjuk a babapúdert, és még csak nem is sminkszer, akkor nem koptatom a billentyűzetet...

2010. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
SAJNOS TEGNAP ELŐTT MEG KAPTAM,HOGY NEM KÉNE TOKÁSRA HÍZLANI!!!ELÁG SZOMORÚ,HOGY ITT ROSSZAT IS LEHET KAPNI,DE AKI KEDVESEN LE ÍRTA ,MELYIK HINTŐ POR A JÓ ANNAK NAGYON KÖSZÖNÖM!!
2010. jún. 16. 13:57
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

12:35-nek

Mert a klíma az olyan egészséges, ugye?

2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
SZERINTEM SE JÓ A KLÍMA!!!!!!!!!
2010. jún. 16. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!