Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba púder tippek? Fehér bőrű...

Edus83 kérdése:

Baba púder tippek? Fehér bőrű lányom és tokás is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 08:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem mondhatod komolyan hogy púderezni akarod a baba arcát.... nem vagyok gonosz de akkor már miért nem sminkeled. az már csak egy lépés. nem javaslom és szerintem senki más sem fogja.
2010. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek! Mondd, neked van gyereked? Mert, ha nincs, miért okoskodsz? Mert ha lenne, tudnád, hogy a babákat szokták púderezni, ugyan nem sminkelés céljából, hanem az izzadás miatt. És nem is az arcát, hanem a hajlatait főleg.


Kedves kérdező!Nálunk Gabi van és Jonson. Nem vettem észre különbséget a kettő között.

2010. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nekünk a Gabi vált be.
2010. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekünk Johnson's van,a hóna alatt és a nyakát mindig bepacsmagolom vele.Néha ebben a nagy melegben én is használom.Nekünk nagyont bevált.Reggel még az én hónomalja is száraz volt,holott MINDENHOL folyt rólam a víz egész éjjel!!
2010. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
19%

első vagyok. van gyerekem és ha tokás - volt - inkább megmostam a pofiját sürübben nem kentem rá semmit.

azért írtam hogy senki nem fogja támogatni ezirányu ténykedését mert ez a hetvenes években volt divat. de mindenki azt csinál a gyerekével amit akar én nem kenném be semmivel

2010. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nevezzük másképp!! BABAHINTŐPOR!!!!!Kifejezetten ARRA VALÓ,hogy egyes helyeken ne tudjon ELEVE MEGIZZADNI a baba,mert akkor bizony könnyen begombásodhat!!

Utolsó előtti voltam!

2010. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekünk gabi van, azt használjuk mert nagyon jó az illata, és ha napközben előjön a melegkiütés akkor este bedzórom másnapra elmúlik De ha van még abból amit a doki írt, nem a köldökre mert az szárít, hanem a másik amivel a testét szórtad az is jó!
2010. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnek! Érdekes, akkor miért gyártanak komoly cégek még mindig hintőport? Az igaz, hogy nem kell ész nélkül porozni, csak éppen egy picit, mert ha sok púder berakódik a ráncokba, akkor az is okozhat bepállást.
2010. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és ki mondta, hogy a pofijáról van szó??? Ráncok, hajlatok.. Azt is mostad naponta többször?
2010. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nivea.
2010. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!