Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba púder tippek? Fehér bőrű...

Edus83 kérdése:

Baba púder tippek? Fehér bőrű lányom és tokás is.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 08:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, a kérdés olvasása közben nekem is a smink jutott eszembe, még fel is háborodtam. Aztán elolvastam a válaszokat...:)
2010. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
LEGELSŐNEK !!!!!!!!!NEM HISZEM,HOGY VAN BABÁD MINEK VÁLASZOLSZ???????????NEM AZ ARCÁT HANEM A HAJLATOKAT SZERETNÉM,NYAKA,COMBOCSKÁJA STB!!!!!!!!!!!!!!!!!MINDENKI MÁSNAK NAGYON KÖSZÖNÖM!!
2010. jún. 14. 09:21
 13/28 A kérdező kommentje:
miért gondoltatok az arcára???nem értem:(
2010. jún. 14. 09:42
 14/28 anonim ***** válasza:
Nivea babahintőpor. Szerintem nagyon jó, vagy a Gabi.
2010. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert a "púdert" azt az arcra szokták szerintem...Az 1 kérdésedre válaszolva Én is csak lemosom vizes ruhával nappal,éjszaka szoktam hintöporozni.
2010. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Hát nem t'om, én egyből a hintőporra gondoltam. Így is szokták nevezni...

Nekünk Johnson's van itthon, meg kettő (nem tudom, mi a neve) bioboltban vásárolt babahintőpor, az egyik sima, a másik mentholos, ha nagy a meleg, az hűsíti is.

2010. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nekem Nivea baby van, az illata miatt nagyon szeretem a Nivea cuccokat, de amúgy mikor milyet használok (Gaby, Johnson). Egyébként nekem fehér bőrű, szöszi kisfiam van, de szerintem a bőrszín ilyen szempontból nem mérvadó, inkább, hogy mennyire hajlamos az allergiára.


Én a testét egész nyáron púderezem, mert tavaly is tiszta melegkiütés volt ennek ellenére. A dokinéni mondta, hogy napközben is zuhanyoztassam tiszta vízzel, akár többször is és púderozzam. Mást nem tudok tenni. A púder leszárítja a kiütéseket, ezért kell (csak hogy az első válaszoló is tisztában legyen vele)!

2010. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A DM-es zöld dobozos nagyon jó és a Gabi. Nekünk ezek váltak be minden hajlatba éjszakára használjuk.

Púder vagy hintőpor nem mindegy,?Aki elmúlt itt legalább 25 éves annak mindkettőt ismernie kell és tudni hogy hova...Na mindegy, további jó viaskodást mindenkinek:)

2010. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A GABIRA AZ VAN ÍRVA BABAPÚDER!!!!!!!!!!
2010. jún. 16. 09:24
 20/28 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam is fehér bőrű és jó kis tokás,a mellkasán és a nyakán pár napja meleg kiütéses lett,a védőnő nekünk is a hintőport8babapúdert)ajánlotta rá,előtte vizes lemosással.Este fürdés után johnsonossal pacsmagoltam be,reggelre alig volt helye-hosszúre sikerült de a lényeg a johnsons-és a védőnő is a hintőport ajánlja a melegben a hajlatoknál!
2010. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!