Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha más hordja ki és szüli meg...

Ha más hordja ki és szüli meg a babámat, szerethetem ugyanúgy, mintha én mentem volna keresztül az egészen?

Figyelt kérdés

A férjemmel szeretnénk gyereket (vagyis inkább ő szeretne).

Én mondtam, hogy még várni szeretnék pár évet, élni gyerek és kötöttség nélkül. Ráadásul bevallom, hogy félek a terhességtől és a szüléstől is...

Az elsőtől azért, hogy lesz valami gond, feküdnöm kell végig. Meg hogy tönkremegy a testem, bőröm. Az oviban, általános iskolában én voltam a "dundi kislány", 13-14 évesen lefogytam, a gimiben jött egy jó kis bulimia is. Sokat törődöm a külsőmmel és fontos számomra.

A szülés mindkét módjától félek, de inkább a hüvelyi szüléstől jobban.


Ráadásul még csak ősz óta dolgozom, szeretnék kicsit a karrieremmel is foglalkozni. Viszont a férjem fél, hogy később nehezen jönne össze a baba (ő 41 éves). Tisztában van a félelmeimmel és ezért mondta, hogy megpróbálkozhatnánk akkor a béranyával...


Ez nekem is szimpatikus, viszont félek, hogy mi van, ha nem tudnám úgy szeretni a babát, mintha bennem növekedett volna, stb.

Ez szerintetek jogos félelem, vagy butaság?


2018. ápr. 23. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én akartam a babám és nem bántam meg ! De fogalmamse volt mi vár rám több mint egy hónapja nem aludtam közösségbe nem voltam csak 2 hetet kórházba magamra semmi időm nincs ha van is inkább alszok vagy takarítok.Nem neked való ez .
2018. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ismerek, akik nemrég fogadtak örökbe és ugyanúgy szeretik. Én ezt tartom helyes módjának a gyerekvállalásnak ott, ahol nem lehet gyerek, vagy pl. nem akar szülni.

A béranyaság a nőiség, az anyaság, a női test áruba bocsájtása, szomorú, hogy sok helyen legális.

2018. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is nagyon vékony voltam 45 kiló. Terhességem alatt 15 kilót híztam, még csak 1 hónapja szültem de majdnem hogy vissza kaptam a régi külsőmet. Most vagyok 50 kiló.
2018. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!