Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem iszik 20 hós kislányom,...

Nem iszik 20 hós kislányom, mit csinájak? Adjatok valami jó ötletet!

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap kb. 50 ml folyadékot ivott (+ reggel-este tápszer - 500 ml össz)

Már mindent kitettem elé, vizet, teát, gyümilvet, de semmiből nem iszik 1-2 kortynál többet, azt is ritkán, hiába adom sűrűn a kezébe. 33 fok van, innia kéne, de hogyan??


2010. jún. 11. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eper. görögdinnye, ezekben is sok folyadék van, ezzekkel is lehet csalni. Készíthetsz jégkrémszerút gyümölcsből, olyan jégkása szerűt, Nyilván nem nagy adagokat gondoltam, pláne ha torokfájós, de ez is segíthet. Levesek, húsleves, gyümölcsleves, stb. A szívószálas megoldás is nagyon jó, a gyerekek azt is élvezik. Egyébként a nekem is azt mondta a védőnő, hogy nem gond ha ennyit iszik, pláne, hogy reggel, este nálunk is tápszer megy. Azz én lányom nagyon sok gyümölcsöt eszik egyébként, tele a pelus pisivel a kevés folyadék ellenére.
2010. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

dehogy megy tönkre a veséje, ne képzelegj már.

iszik tápszert is, 500 ml-t, az is folyadék, vízből van.


hidd már el, hogy inna, ha szüksége lenne rá. nem fog kiszáradni, nem betegség miatt nem iszik.

2010. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

de igen, simán tönremhet a veséje. ebben a hőségben nem elég folyadék már a tápszer. érdekes védőnők vannak... ne erőltesd - persze, h ne, aztán 3 nap alatt szépen kiszárad. persze, h nem beteg, de nem hinném, h kínzás lenne, hh nem hagyja az anyukája napi fél deci vizen!!!!


és azt sem értem, h mióta kínzás a nurofen adagoló, ami egyszerre 5 mili vizet ad a gyerek szájába. ez napi 20szor ismételve már 1 deci...

1. voltam

2010. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!