Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem iszik 20 hós kislányom,...

Nem iszik 20 hós kislányom, mit csinájak? Adjatok valami jó ötletet!

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap kb. 50 ml folyadékot ivott (+ reggel-este tápszer - 500 ml össz)

Már mindent kitettem elé, vizet, teát, gyümilvet, de semmiből nem iszik 1-2 kortynál többet, azt is ritkán, hiába adom sűrűn a kezébe. 33 fok van, innia kéne, de hogyan??


2010. jún. 11. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
nurofen/panadol adagolóval lődd a szájába.
2010. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Próbálj neki szerintem limonádét csinálni,az nem olyan édes és a citros nagyon jó ilyen melegben!

Nekem is ezt is issza a babám!

Remélem bevállik nálatok is!

2010. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van! Már most váltottam vízről gyümölcslére. Nekem annyiba van szerencsém, hogy még cicizik is. Tegnap kb. 2 dl ivott egész nap. Szerintem még ez is kevés. Én sem tudom mivel vegyem rá.
2010. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na, a limonádét megpróbálom, én is azt iszok, csak neki kevesebb cukrot teszek bele :)


Köszi!

Remélem beválik! Én sem iszok sokat, de ebben a melegben 1,5 l azért nekem is lecsúszik. Az ő 50 ml-je semmi.

2010. jún. 11. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 17 hósak vagyunk.
2010. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg próbálkozhatnál azzal,hogy mibe teszed az italt... Az én lányom imádja a kis Jana baby vizes palackot,de szeret pohárból inni mint a nagyok,vagy szívószállal.De pl a reggeli esti kakaót azt a mai napig csak cumisüvegből hajlandó meginni,pedig már 2,5 éves... :)
2010. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a szívószál és a sportkulacs vált be, ill. de. vizet adok neki, uzsi után pedig 100% almalevet.
2010. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

az enyém soha nem iszik meg 50 ml-nél többet....21 hónapos.

szerintem hülyeség erőltetni, nehogymár nurofenes adagolóval lődd a szájába....minek kínozni???!!! nem beteg, csak neki ennyi az igénye. én már szóltam az orvosnak, védőnőnek régebben, de azt mondták, nem baj.

én is gyakran kínálgatom, magától eszébe sem jut. csak vizet adok neki.


és tányleg, amióta az eszemet tudom, nem ivott meg még 50-80 ml-nél többet...

2010. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Muszáj innia, tönkre megy a veséje, ha 50 ml-ket iszik, én azért megpróbálom itatni valahogy, mert szerintem ez nem normális ilyen hőségben.
2010. jún. 11. 13:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom se nagy ivó, bár ő azért többet iszik mint a te kislányod. Én úgy próbálok több folyadékot beletraktálni, hogy ebédre minden nap kap levest is, igaz főzeléket így kevesebbet eszik, de ma pl. borsólevest csináltam tele zöldséggel, husival. A délutáni alvás után pedig görögdinnyét eszik.
2010. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!