Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a párotok...

Mennyi idős volt a párotok (apa) amikor gyermeketek született?

Figyelt kérdés
Azért lennék rá kíváncsi,mert párom 9 évvel idősebb nálam és félek,hogy mire a 2.babát vállalni tudjuk már nem lesz olyan türelmes vele mint az elsővel...Vagy ez nem kor kérdése?
2010. jún. 9. 10:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
30 volt, mikor megszületett a fia. De ha 40 lenne, akkor is ugyanilyen lenne. Az én férjemet aztán a saját gyermekének semmilyen megnyilvánulása nem zökkenti ki abból a birkatürelemből, amiben van! Tök mindegy, hány éves. 23 évesen is ilyen volt, szerintem 60 évesen is ugyanilyen lesz. Jellemfüggő a türelem, nem kortól függ, bár a nők azt hiszem, hajlamosabbak a türelmetlenségre, ahogy a klimaxhoz közelednek.
2010. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

28 eves volt.

Koztunk 8 ev a kulonbseg a kisfiunk most 11 honapos(en meg 21 eves vagyok)

2010. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok,kicsit hulyen fogalmaztam.

Szoval mikor a fiunk szuletett 28 eves volt en meg 20.

Most lesz 1 eves a fiunk jul.1-en(azota en 21 O 29 eves lett mindketten aprilisiak vagyunk).

Szerencsere eleg turelmes apuka:)

2010. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!