Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a párotok...

Mennyi idős volt a párotok (apa) amikor gyermeketek született?

Figyelt kérdés
Azért lennék rá kíváncsi,mert párom 9 évvel idősebb nálam és félek,hogy mire a 2.babát vállalni tudjuk már nem lesz olyan türelmes vele mint az elsővel...Vagy ez nem kor kérdése?
2010. jún. 9. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27, és eléggé türelmetlen vele, olyan szempontból, hogy nem bírja elviselni ha sír.
2010. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Köztünk is 9 év van. Mikor a babánk megszületett én 25 voltam, a férjem 34. Szerintem nem kor, hanem alapjellem kérdése a türelem. Ti mennyi idősek vagytok?
2010. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kor kérdése lenne, inkább hozzáállásé. Ismerek fiatal apukát, aki nem tud egy pillanatig se türelmes lenni a saját! gyerekéhez. Egyébként nálunk 4 gyerek van. Apa az első születésekor 24 éves volt, a piciénél meg pont 40... mindegyiket imádta :)
2010. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Amikor a fiunk született párom 27 éves volt (én 28) amikor lányunk párom 36 (én 37).
2010. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2.vagyok. A 3.-kal max egyetértek.
2010. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Apa 40, én pedig 34 éves voltam (most is annyi vagyok:-)), amikor a Picúr megszületett. Szerintem sem befolyásolja a türelmességet a kor, legfejjebb más az ember hozzáállása és a gondolkodásmódja, ha érettebb fejjel vállal babát. De még ez sem mindig így van. Valaki huszonéves fejjel is tud felnőtt mondjára felelősségteljesen viselkedni, valaki pedig még 50 évesen sem. Szóval hajrá!!! Nem vagytok elkésve :-)))
2010. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én jó példa leszek :)) köztünk 12 év van, én 23 vagyok, párom meg 35. Én szerettem volna fiatal anyuka lenni, a férfiaknak meg kell, hogy "megérjenek agyilag". És én is szeretnék majd második babát, sőt férjem még jobban. Most 5 hónapos a pici. És teljesen jól megvagyunk, féltem, hogy kiütközik a kor, de eddig nem. Talán majd akkor veszem észre, ha Ő már "öreg" lesz, én meg "még nem". :))
2010. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az én párom 43 éves,(több,mint 20 év van köztünk),de BIRKATÜRELEMMEL fordul a 4 hónapos kisfiunk felé!!!!Szóval,szerintem sem a kortól,hanem inkább a jellemtől függ. ☺
2010. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A férjem 32 évesen lett apa. Nagyon türelmes a babánkkal, csak a sírását viseli nehezen. Érdekes a kérdéses, mert az én eddigi tapasztalatom szerint a fiatalabb apukák türelmetlenebbek, mint az idősebbek.
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26éves volt akkor,maximálisan jó apukája,bár ö is néha kiszokott akadni attól,h ha éppen olyan napja van a babámnak,h éppen semmi sem jó neki ugy,ahogy éppen az van!:)
2010. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!