Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a párotok...

Mennyi idős volt a párotok (apa) amikor gyermeketek született?

Figyelt kérdés
Azért lennék rá kíváncsi,mert párom 9 évvel idősebb nálam és félek,hogy mire a 2.babát vállalni tudjuk már nem lesz olyan türelmes vele mint az elsővel...Vagy ez nem kor kérdése?
2010. jún. 9. 10:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27 éves volt, amikor először apa lett, de még nem volt rá megérve. Semmit nem foglalkozott a gyerekkel, türelme se volt hozzá. Másodiknál 38 volt és már teljesen máshogy állt hozzá az apasághoz, mint az elsőnél.
2010. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De sokan írtatok,köszönöm.Én is úgy látom mint ti,többségben,hogy inkább jellem kérdése a dolog.Én 27 vagyok a férjem 36 és 11 hós a kisfiunk,kb.2 év múlva tudjuk vállalni majd a kistestvért,akkor ő 38-on túl lesz.Most le a kalappal előtte,imádja,kel hozzá éjjel ha sír,játszik vele,nem tud betelni vele tényleg.remélem ilyen marad.egyébként nekem csak az jut eszembe negatívumként mindíg,hogy a párom majd 70 lesz míg fia csak 30 és lehet,hogy majd ő is későn nősül és....Na mindegy messze van még,nem is aggódok rajta.Imádom őt és gyermekünket is!!!
2010. jún. 9. 11:36
 13/23 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél 30 éves volt, a másodiknál 40. Szerintem sem kor kérdése az, hogy hogyan viselkedik a gyerekkel, sokkal inkább jellemfüggő a dolog.
2010. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35és iszonyat türelmes, köztünk 8 év van!
2010. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nálunk két nap híján 31 éves volt Apa mikor a kislányunk született!(én megígértem hogy a 31. szülinapjára kap egy kisbabát,két napot csúsztunk! :) )De Ő ekkor lett rá érett!Én világ életemben gyermekmániás voltam,de hát a suli munka....így én 26 voltam/vagyok!fél éves a lányunk viszont imádnak együtt lenni (de apa sokat dolgozik)így ha hazajön fülig ér a szája lányunknak!Viszont síráskor nálunk is az én gyerekem! :)De hál isten nem sokszor fordul elő!Szerintem jellem kérdés,de kell egy bizonyos kor is náluk hozzá!

Ja és párom késői gyermek így az ő szülei most70 körüél vannak,de imádják az unokát!Annyi idősek az ő szülei mint nekem a nagymamám!:)

2010. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Első babánál 41,másodiknál 43 és végül a 3. babánál 46 éves volt:)Köztünk 17 év van,türelmes,szertő édesapa és férj:)))
2010. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ő 23 volt,én 20. Eddig mi állunk nyerésre /vicc<-a gyengébbek kedvéért/ Van aki leköröz? Írjon!
2010. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ő 23 én 19 éves az elsö babánál a másodiknál 25 én 21 voltunk vagyunk. Türelme van hozzájuk néha még több is mint nekem.

Szerintem sem kor kérdése ha nem türelmes hozzájuk 30 évesen lehet nem lesz 60 évesen sem.

Én imádom ökeet.Fel kell éjjel hozzájuk eteti itatja beszél velük játszanak.És mellette dolgozik.Segit a háztartásban.Mindenkinek ilyen férjeet kivánok.

2010. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Apa 23 éves,Én 31.Tökéletes férj és tökéletes apa!!!
2010. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A párom 45, én 30. Én is csak azt tudom elmondani, hogy a nagy korkülönbség ellenére nagyon türelmes a gyerekekhez, (15 hós ikrek), sokkal jobban "ért a nyelvükön" mint én... na és persze Neki már van tapasztalata, első házasságából már vannak gyerekei... Az már nekem is eszembe jutott, hogy pl 10-20 év múlva milyen lesz az életünk, akkor már biztos jobban ki fog ütközni a korkülönbség, de most úgy vagyok vele, a jelen a fontos, és így boldogok vagyunk! :)
2010. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!