Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik korán elkezdtek hozzátápl...

Akik korán elkezdtek hozzátáplálni válaszolnának?

Figyelt kérdés
miért kezdtétek el korán,mikor és miért????
2010. jún. 7. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintén anyatejes+tápszeres volt, javarészt tápszert kapott. 2 hónapos kort betöltötte, akkor adtam neki almát, egyrészt mert nagyon nagy baba volt, másrészt doki is és védőnő is ezt ajánlotta, harmadrészt mert a tápszer annyira megfogta szegénykémnek a pociját, hogy állandóan bogyózott, hőmérőznöm kellett, és semmi nem segített neki, csak az alma. Tudom, hogy sok babát megfog, de neki ez segített. 1/4 almát evett meg minden nap, egy hónapon keresztül csak azt adtam neki, aztán 3 hónapos kora után adtam már másmilyen gyümölcsdesszerteket is (alma-barack, alma-banán, alma-banán-barack).
2010. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!