Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik korán elkezdtek hozzátápl...

Akik korán elkezdtek hozzátáplálni válaszolnának?

Figyelt kérdés
miért kezdtétek el korán,mikor és miért????
2010. jún. 7. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora elött egy héttel. betöltötte a 16. hetet már de pontosan napra nem a 4 hónapot. Azert kezdtem mert már nem aludt éjjel csak 4x evett egy nap így beiktattam egy gyümölcsös uzsit rá egy hétre kezdtem a fözelékkel. Nemtudom ez mennyire korai, de én a gyerekdoki javaslatára kezdtem. semmi baja, 6 hónapos.
2010. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 és fél hónaposan kezdtem,semmi baja.
2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja,és tápszeres vagy anyatejes?

Természetesen majd a védőnő megmondja mit csináljunk de kíváncsi vagyok ki mikor kezdte.

Babám 2 hónapos most és anyatej+tápszeres,de nagyon nagy baba,kb 60 cm és már 5és fék kg...

2010. jún. 7. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan, mert majdnem elapadt teljesen a tejci és a tápszert meg nem ette meg. Természetesen próbálkoztunk többfélével, de amit megevett, azt ki is hányta, így kénytelenek voltunk. Először gyümölcsöt kapott, aztán pár hét múlva már főzelékeket is.
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hónapos volt a lányom mikor elapadt a tejem, így a doki és a védőnő tanácsára elkezdtem gyümölccsel hozzátáplálni
2010. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora előtt pár nappal, mert tápszeres, és nagyon hízott tőle. Most 5 hónapos, és 9,5kg.
2010. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kezdtük, tápszeres volt a babóm
2010. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Védőnő tanácsolta már 8 hetesen almalével. Azt mondja a tápszeres babákat hamarabb kell, a tejciseket később. Ekkor a picim még kapott anyatejet is, és tápit is, mégis el kellett kezdeni. (persze vártam még 3hónapos koráig)
2010. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ette a tápszert.Egyszerűen nem ízlett neki.3,5hós volt.Miután kapott mást is, megjött a kedve a tápszerhez is.
2010. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En csak kostoltattam 3 honapos koratol, szopi utan egy-egy falatot almabol, repabol stb... Hogy szokja az izeket. A tenyleges etkezes kivaltast 5 honaposan kezdtem szopi utan. Mert mar igenyelte, nem volt eleg az anyatej neki. 10 honapig szopizott es melette jo sok mindent evett.
2010. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!