Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes porontyom szerintem...

2hetes porontyom szerintem felcserélte az éjszakát a nappallal. Hogyan fordíthatom ezt meg nála? Nappal egy angyal, éjjel meg kibírhatatlan! Bár úgy imádom ahogy van!

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd aludni napközben sokat, két etetés között maximum 4 óra teljen el, de inkább három. Ha éjjel kel, akkor ne kapcsolj villanyt, ne beszélj hozzá, mindent csendben és gyorsan csinálj. Így majd rájön, hogy melyik időszak a pihenésé, és melyik az ébrenlété:) Kitartás, néhány nap, max egy hét és rendeződik!
2010. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy faraszto lehet de ne aggodj rendezodni fog. 5 hetes koruk korul tudnak a babak kulombseget tenni nappal es ejszaka kozott. Addig szamukra nem letezik nappal meg ejszaka. Osztonszeruen ebrednek amikor eleget aludtak es ehesek fuggetlen attol, hogy nekunk anyukaknak jo-e vagy sem. :) Kb. 5 hetesen kezdenek jobban kinyilni a vilag fele. eszreveszik a kulombseget ejszaka es nappal kozott. Rajonnek, hogy ejszaka nincs olyan sok zaj, mas a feny stb. De megprobalhatsz par praktikat csak ne izgulj ha nem mukodik, majd rendezodni fog meglatod.
2010. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!