Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vetted, vag készítetted az...

Vetted, vag készítetted az első szülinapi tortát? És milyet, mi volt a menü?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!Vettem ,de ismerös cukrásztól,aki otthon készítette.Tudtam,hogy jó helyről van és finom is.Én nem vagyok egy nagy süti-sütös.

Csokitorta volt

2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Allergiás volt a lányom, így én készítettem a tortát. Piskótatészta volt, a töltelék puhább banánból összenyomkodott "banánkrém", a tetejére tápszerből készítettem vékony bevonatot, díszítésnek banánkarikákat tettem rá.

A tápszer miatt nekünk nem sok gusztusunk volt, de ő "két pofára zabálta", és ez volt a lényeg, hiszen az ő szülinapja volt... :o)

2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
tök ciki vagyok, még csak nem is én vettem, hanem a keresztanyám :-) de jó volt.
2010. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A siserehadnak csokitorta cukrászdából, a picurnak saját készítésű, mégpedig darált keksz összegyúrva baracklekvárral, süni formára alakítva, megszórva csokiforgáccsal. Jól elgyurmázott vele, és még ízlett is neki.
2010. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves 14:23-as!

Hogyan csináltad pontosan a kekszes tortát?


Kedves Többiek!

A tortatésztát hogyan csináltátok? Raktatok bele tojásfehérjét is?

2010. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kekszes tortás vagyok. Vettem darált háztartási kekszet, és volt itthon házi baracklekvárom. Na, ezt a kettőt gyúrtam össze olyan állagúra, hogy lehessen formázni. Ebből lett a süni, mert csak csepp formára kellett gyúrni. Tortadara lett a tüskéje, csokireszelékkel vegyítve. Szeme, szája szintén. Nem romlik, eheti a pici is, és nem sajnálom ha szétszedi. Ami megmaradt, abból csináltam másnap keksztekercset magunknak.
2010. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És még valami. Ebből lehet toraalap is, tehát tehetsz rá valamilyen krémet, pl. joghurtosat. Akkor kimarad a tojás, mégis torta lesz. Üdv.!
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

...hú, szuper!

2 hét múlva leszünk 1 évesek és pont tortareceptet keresgéltem én is!

Köszi!!

2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!