Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vetted, vag készítetted az...

Vetted, vag készítetted az első szülinapi tortát? És milyet, mi volt a menü?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én készítettem, ananászos túrótorta volt. Ezen kívül szendvicseket csináltam, mert délutáni összejövetel volt :-)
2010. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi magunk készítettük.

A tésztája sima piskóta volt, a krém pedig túrós.

A tetejére vettünk 2 marcipánfigurát.

A cukrászatokban ki tudja mit tesznek bele.

Mi pedig azt tettünk bele, amit egy 1 éves megehet.

Semmi adalékanyag, és hasonlóak.

A menü, ha jól emlékszem marhalábszár pörkölt volt főtt krumplival, és töltött káposzta.

2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vettük. Cukrászdából egy finom, joghurtos-gyümölcsös tortát, és mellé egy kis méretű trüffeltortát, hogy legyen mit szétmalackodni az egy éves úrfinak. :)


Mindkettőnek hatalmas sikere volt. Én nem vagyok az a túlzottan aggódós anyuka, bár tény, a fiam nem liszt-, és nem tejérzékeny. Mindkét tortából evett őfelsége, és semmi baja nem lett tőle. Az ebéd aznap csak csínján fogyott, inkább a sütiké volt a főszerep... Szülinapokon lágyszívű vagyok, ami a rendesen evést illeti... Idén (második szülinap) a trüffel maradt, de a másik tortát már anyukám sütötte. Dobostorta volt, és esküszöm, jobb lett, mint a bolti... A gyerkőcök is inkább azt ették, mint a boltit, 4 és 2 éves vendégeink voltak. :)

2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. szülinap: joghurttorta volt a fiamnak. én csináltam.

menü: tárkonyos pulykaraguleves, diós panírban sütött mellfilé, krumpli. süti: tiramisu, somlói


2. szülinap: csokitorta, ezt is én csináltam

menü: gyümölcsleves, harcsapaprikás juhtúrós galuskával.

süti: túróruditorta, tiramisu.

2010. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

3. válaszadónak:

Szerintem amit otthon készítünk, MINDIG finomabb, mint a cukrászatból való.

2010. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én céklatortát sütöttem az első szülinapjára a kislányomnak. Valamint egy tejszínes túrótortát is kellet sütnöm, mert a vendégek nagy része nem rajongott a céklatortáért. :)
2010. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csokitorta volt, házi készítésű. Délutáni összejövetel volt így csak nassolni való volt, könnyű saláták
2010. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én minden szülinapi tortát magam készítek, általában piskóta csokikrémmel, és mindig valami különleges díszítést vagy formát készítek. Volt már pl. gomba, focipálya, házikó, mobiltelefon alkú is.
2010. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindég mi készítjük a tortát mindenkinek. Kisfiamnak vonatos tortát csináltunk. Piskótát sütöttünk, formáztunk mozdonyt, kocsit. Csokikrémmel töltöttük. Anyáék és a bátyámék voltak ott, ők a keresztszülei voltak ott. Egyszerű vasárnapi ebéd volt.
2010. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Cukrászdából volt a torta(onnan jöttem babázni :) )őszibarackos túró torta és egy kis csoki torta volt(kisfiúnkat csak a csokis érdekelte)és grill parti volt,sok sok zöldséggel,salátákkal a házunk teraszán. :)
2010. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!