Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 100gr tápszer hány gr anyatejn...

100gr tápszer hány gr anyatejnek felel meg? Miért van az hogy azt mondják a tápszeres babák jobban alszanak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyinak felel meg,bár laktatóbbnak tartják. Bár az én lányom tápszeres volt, jól is aludt, de ennek ellenére nagyon rosszul hízott. Sógornőmék rosszul alvó fiánál kipróbálták a tápszert, tele is ette magát, ennek ellenére nem aludt jobban.
2010. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a tápszer tápanyagtartalma mindig ugyanolyan, mig az anyatej összetetele egy napon belül is többször valtozk. a tapszer mindig ugyanolyan laktato, ugyanugy telit. az anyatej hol "erösebb" hol "gyengebb" ami termeszetes. igy hol elöbb eheznek meg es kernek enni hol kitartanak az anyatejes babak. hogy az alvast mennyiben befolyasolja a tapszer a jollakottsagon kivül, nemtudom.
2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
75%
az én anyatejes lányom másfél hónapos korától átalussza az éjszakákat. fél éves, este 8-tól reggel 7-ig szunya van. de szerintem az előírás szerint higított tápszer ugyanannyi anyatejnek felel meg.
2010. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Az 5 hetes kislányom, már a 2. héttől 7-8 órát alszik éjszaka, néha nappal is aludna többet, de az 5. órában megébresztem. Anyatejes.
2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi ma vagyunk 12 hetesek,az első pár hétben olyan büszke voltam,hogy bezzeg az én csajom végig alussza az jjelt......aztán pár hete elkezdett rengeteget enni,kevés is lett neki a tejcsi,már félig tápos,és szinte minden éjjel megébred 2szer kajálni:/sztem babafüggő az alvás-dolog...
2010. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!