Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekoti valami 4 hoap koruli...

Lekoti valami 4 hoap koruli babatok figyelmet?

Figyelt kérdés
Van neki mondjuk kedvenc jateka? Az en babam figyelmet semmi sem koti le 10 percnel tovabb. Van szines babakonyvunk, tojik ra, recsego elefnat, zenelo polip, kulombozo csorgok, a jatszomatracan levo lelogo figurak sem erdeklik 10 percnel tovabb. Van olyan jateka, hogy ranez aztan mar forditja is masfele a fejet. :( Jatszanek vele nagyon de semmi sem erdekli. :(
2010. jún. 4. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
10 percnél több figyelmet ne várj el tőle. Ez nagyon jó így is a korához képest.
2010. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ekkor már eljátszogatott magának 20-30, néha 60 percet is, cserélgesd a játékokat, ne legyen előtte egyszerre sok, 3-4 naponta cseréld, addigra elfelejti, ezt ajánlja a nagykönyv, én annyival egészíteném ki , hogy pár állandó játéka is legyen, mivel ennyi idős korban még a tárgyakon, eseményeken keresztük emlékeznek
2010. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babám is körbe van rakva játékkal, eljátszogat velük, ha megunja, a fejére húzza a takarót. Különben egy ovis gyermeknek kell tudnia 15-20 percig aktívan figyelni mesére, bármire, szóval egy 4 hónapostól ne várj el ilyesmit. Az enyém, ha megunja a játékokat, azt figyeli, hogy én mit csinálok.
2010. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem midnen baba van el 20-30 neadjisten 60 percet uazzal. vanaki jobban igényli az újat. nem tudsz vel mit kezdeni, szótakoztatni kell. aztán megtanul szép lassan ellenni maga is. megjegyzem, 4 hónaposan az enyémet még 2 percre se kötötte le uaz. most 17 hósan eljátszik olyannal ami érdekli hosszasabban is.
2010. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosoznom szepen, hogy irtatok. Ha a piheno szekbe teszem akkor elnezi ahogy fozok akkar 30-40 percig is, azzal nincs gond. Csak a jatekok nem kotik le es aggodtam egy kicsit. De most ahogy irtatok megnyugodtam. Akkor turelmesen varok es jatszadozom vele 10 perceket. :) Mar kicsereltem a lelogo figurakat a jatszoszonyegen es majd ismet lecserelem 4-5 nap mulva ahogy az egyik valaszado irta. Koszonom megegyszer mindenkinek es jo babazast!
2010. jún. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!