Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos nagyon! Elolvasnátok?...

Fontos nagyon! Elolvasnátok? Kislányomról van szó!

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos múlt, és mostanában az a szokása, hogy a kis fejét üti, de nagyon erősen, néha sírva is fakad. Egy másik szokása, hogy négykézláb ereszkedik, és a homlokát folyamatosan üti a parkettába, szőnyegbe, ahol éppen van.

Mit csináljak vele, vigyen orvoshoz? Vagy ezt abba hagyja valamikor? Másnak is csinálja ezt a babája? Nem tudom, mit csináljak, már nagyon kétségbe vagyok esve!

Segítsetek kérlek, valakinek van valami hasonló tapasztalata?

Sőt, ha valamiért rászólok, hogy nem szabad, akkor is elkezdi ütni a kis fejét! Soha nem ütöttem meg, még a kezét sem, szóval emiatt nem lehet!


2010. jún. 4. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Egy 10 hónapos baba hisztizne? Hisz elmondani sem tudja mi bántja, naná hogy sír, vagy a fejét üti a falba, ha valami nem jó neki, de ezt én nem nevezném hisztinek, egyszerű érzelemkifejezés. Hiszti szeritem az, amikor a totyogód veti a földre magá, aki már szavakat is tud formálni.
2010. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9:40-es vagyok. Kizárt hogy bünteti magát, ne is gondolj ilyesmire. Amikor a rászólsz, és nem teljesülhet az aktuális vágya, tök érhető, ha kisebb feszültséget okoz ez benne (gondolj bele, hogy minden gyerek sír, ha nem engedünk meg nekik valami nagyon áhított dolgot), és könnyen lehet hogy ő ezt egyszerűen így vezeti le.

A lényeg hogy nem a te hibád, és nem árt vele magának.

2010. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta ennyi idősen amikor nem akart valamit. Néha még most is csinálja de már sokkal finomabban és tényleg ritkán fordul elő. Szerencsére elég hamar elhagyta mert még csak 16 hónapos.
2010. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!