Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szoktatok saját kezűleg...

Miket szoktatok saját kezűleg készíteni otthonra vagy a babáitoknak?

Figyelt kérdés

Ötletekre lennék kíváncsi, és arra, hogy hány ügyes kezű anyuka van itt.

Én most sajnos vizsgaszesszióban vagyok, így minden időm tanulásra megy el, de ötletem rengeteg van, ezeknek már az anyagokat is kiválogattam: régebben kötöttem, most azt hanyagolom. Szeretnék foltvarrásos takarót és zsebes táskát készíteni a babámnak, polcot a kiságya fölé, Hupikék Törpikés képeket a falára, és most azon morfondírozok, hogy néhány kiszuperált fa-edényalátétből hogyan tudnék a falra virágtartót készíteni.


2010. jún. 2. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsi lakásunk van budapesten, nappali-előszoba-konyhás plusz a háló, amibe elfér egy franciaágy egy babaágy és egy kiszekrény a baba cuccainak.

Szóval a kiságyra varrtam pelenkatartót,amibe mennek a pelusok és a krémek, a baldachint a palfonra tettük azt is én varrtam,plusz fejvédőt,szoptatóspárnát,takarót...

Csináltam most neki bábszínházat,varrtam pár plüsst,sok kisruhát (amíg kicsi volt nem de már 1 éves), a falra divattervezős meséből rajzoltam fel, a polcokat én szabtam ki és erősítettem fel.

jah igen,babaházat fog szülinapjára kapni, saját gyártmány szintén:)plusz volt törcsije( a kapucnis) amit én varrtam,zoknik,sapik:)

gyurmázunk só-liszt gyurmával,nyomdánk krumpliból van:)

2010. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél hozzá fa falikonzolt, és szögeld össze, aztán márcsak fel kell fúrni:)
2010. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Hogy készítetted el a bábszínházat? (bocsánat, hogy belekérdezek a kérdésedbe)
2010. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ágynemű huzatott, fejvédőt,játszószőnyeget, falvédőt készítettem. A falvédő polárból van és varrtam rá egy nagy tigrist és fülest, virágokat, pillangókat. Fölötte van négy nag figura (csőrike, malacka, donald, és egy mókus). Most akarjuk kicserélni az ágyát, most arra tervezem az ágytakarót, kispárnát, fejvédőszivacsot. Szivacsból akarok neki vonatot készíteni, amire rá is tud ülni, de nem igazán tudom még hogy hogy kellene kinéznie. Szeretem az ilyen egyedi dolgokat, szerintem nagyon jók, tele vannak szeretettel. Csak így tovább anyukák, legyünk kreatívak!!!!
2010. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fakanálnak rajzoltam szemet-szájat,mimikát, haja lett a fonál,ruhája a függöny, háza lett pár lécből,téglája kartonpcből:D
2010. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14.23? nagy vonatot akarsz?és szivacsból?nehéz menet lesz, de van ötletem:D


Mit szólnál ha alapból úgy csinálnád,hogy gyerek méretű legyen a vonat.Szivacsból vágd ki a vonatformát,aztán ruhafestékkel most be a lapokat,hogy színesek legyenek...ezután ragaszd össze (van az a hiperszuper textilragasztó), szóval úgy legyen,hogy a vonat alja ahol alapból belülről az ülések vannak,legyen a földön és szivacsból kereket tudsz rá tenni...sztem egszerű:d

2010. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!