Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szoktatok késziteni só...

Miket szoktatok késziteni só liszt gyurmából a babáitoknak?

Figyelt kérdés
Milyen oldalon találok ehhez ötleteket? Esetleg apának is csinálnánk valamit. Kéz és láblenyomatot már csináltunk és most nagyon rákaptam. :-)Köszi a segitséget.
2010. júl. 1. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

BabákNAK semmit, mert azért gyurmázunk, hogy jól érezze magát, NEKI ügyesedjen a keze, fejlődjön a gondolkodása, észlelése, érzékelése...stb. Ezért aztán hagyom, hogy ő alkosson, ő ismerkedjen az anyaggal, gyúrogassa, csipkedje, nyomkodja.

Attól ő nem lesz ügyesebb, hogy ha te csigabigát gyurmázol neki. Hagyd, hogy azt csináljon vele, ami neki eszébe jut. Te pedig annyit mutass, amennyit ő is tud már. Ha csak az ujjait tudja még belenyomogatni, te is csak annyit csinálj. Ne előtte járj, ne tanítsd, hanem mögötte haladj, engedd, hogy ő fedezze fel, mi mindent lehet vele csinálni.


egy óvónő

2010. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős a baba?
2010. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

15 hónapos.


Dekorációra gondoltam a lakásba. Barátnőm például tolltartót csinált a párjának a munkahelyére. Ilyesmire gondoltam.

2010. júl. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!